Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban lévő férfi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban lévő férfi és foglalt pasira rányomuló nőnél általában ki kezdeményez?

Figyelt kérdés

Foglalt pasikkal könnyebb összejönni egy független nővel? Mert ha beszélgetnek akkor nincs tétje olyan baráti jellegű amiből több alakul ki? Hogy működik ez?


Bizonyos nők miért nyomulnak rá nős pasikra?

Miért nem tisztelik a más kapcsolatát?


Ezek a férfiak milyen okból mennek félre, ha mondjuk normál elfogadható kapcsolatuk van a nőjükkel?


Azért mert a nő fiatalabb, vagy csak kinézetre csinosabb?


Ezek a nők akik rányomulnak ilyen férfiakra, nem gondolják, h az a férfi mellettük is csalfa lesz?

Vagy hogy jellemtelen és nem sok jóra számíthatnak tőle?


Az esetek hány %ban nyomul az ilyen férfi és hány% ban a nő?


Az igaz, hogy azok a nők, akiknek alacsony az önértékelésük, azok nyomulnak rá nős pasikra?


2018. nov. 13. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Vagy megtetszik a nőnek a férfi, alakul minden és mikor beleszeretett a pasiba akkor jön a hidegzuhany, hogy foglalt?


Nem lehet általánoságokba beszélni, mert egyedi esetek vannak. Multkor volt egy lány, aki szexkapcsolatba bonyolódott egy férfivel és 7 hónap dugipajtizás után szólta el magát a manus, hogy amúgy nős. Szóval... én óvatosan sütnék bármilyen bélyeget bárkire is, amíg nem ismerem a körülményeket.

2018. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
90%-ban a férfi nyomul, mondjuk a nőket sem kell félteni.
2018. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a típus vagyok, aki beletapos egy kapcsolatba, de szerettem már bele foglalt (nem nős) pasiba úgy, hogy az elején nem tudtam, hogy foglalt. Tudod, ilyenkor bosszankodok, hogy basszus, akkor miért foglalkozik velem úgy, ha ott van neki más? Mikor már ott vannak az érzések, nehezebb elengedni is. Ha az elején tudom, hogy foglalt a próbálkozó, én leépítem, és megmondom neki, hogy nekem ez nem pálya, volt már ilyen is.
2018. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én arról beszélek, amikor a nő tudja!
2018. nov. 13. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is-is. Eleve két ember kell hozzá, nem gondolod? Kölcsönös tetszés az alapja minden kapcsolatnak.

Mindegy, ki teszi meg az első lépést, ha egyik se áll le.


Már máshol leírtam, hogy ez a szeretősdi miért csapda mindkét nem számára.


A nők jellemzően akkor csalnak, ha keresik a következőt. Liánoznak. Ezért eleve azt feltételezi a másikról is, hogy ezért keres szeretőt, mert ő lesz a következő -feleség. Persze mindezt úgy, hogy őt biztosan jobban szereti, hisz szebb, jobb, fiatalabb, és a mostanira a férfi csak panaszkodni tud.


A férfi csak plusz egy puncit akar. Egy kis szexet, változatosságot, izgalmas vadászatot. Azt hiszi, hogy a másik is, ezért megy bele abba, hogy szerető legyen. Persze bőszen teszi a hős szerelmest, mert a játék része.


Valakinek a kettő közül mindenképp hiba csúszik a számításba, hisz egyszerre a kettő nem lehetséges. Ilyenkor jön a bili borítás a feleségnek, a zsarolás, fenyegetőzés, hisztik, drámák. Válás, utána egy kis idő együtt, és a rádöbbenés, hogy nem ilyen lovat akartak. Az esetek többségében gyorsan szét is mennek. Nem ritkán hűtlenség és/vagy féltékenykedés miatt.

2018. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Arra még mindig nem válaszoltatok, hogy független nő miért kezd foglalt pasival, mikor vannak nem függetlenek is akik ugyanúgy tetszhetnek neki.
2018. nov. 13. 23:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Még soha nem kezdeményeztem házas férfinél, viszont rengeteg foglalt/házas férfi próbálkozik nálam. Lehangolónak találom és elhajtom rögtön őket.

Aki büszke arra, hogy el tud csábítami valakit a párja mellől, annak általában önértékelési problémái vannak és ezzel keres önigazolást.

Értelmes, magabiztos nőnek ilyenre nincs szüksége.

2020. jan. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!