Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! 21-25 közöttiek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! 21-25 közöttiek, ha van komoly kapcsolatotok, akkor megcsalnátok a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

A barátom, azt mondja szeret, de mivel őszinte akar lenni hozzám, ezért elmondta azt, hogy lehet hogy lefeküdne egy másik lánnyal, aki tetszene neki.

Tényleg megtudnátok ezt tenni, akkor is, hogyha lenne egy barátnőtök, aki megtesz nektek mindent szexuális téren, és mindenben a legjobbat próbálja nektek adni?


2010. jún. 25. 23:01
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Akkor tenné meg, hogyha én nem lennék vele és neki nagyon nagyon valaki megtetszene, és rég nem szeretkezett velem.

És kívánja, nem tudom, ezt meddig tűröm még, de az a baj, hogy imádom.

2010. jún. 25. 23:26
 12/27 A kérdező kommentje:

De honnan tudhatom, hogy nem fogja megtenni? Mikor már egyszer megtette, igaz akkor nem feküdt le a csajjal és ő mondta el nekem.

Lehet, megint megteszi, nagyon retteg , hogy elveszít és gondolom ezért ilyen, vagy azért, mert nem szeret és csak kihasznál.

2010. jún. 25. 23:28
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Légy már észnél az ég szerelmére! A pasid egy féreg, bocsi. Közli veled, hogy gond nélkül megcsalna (nem tisztel), aztán még képes beléd ültetni a bűntudatot miatta, mert hogy te majd úgyis megcsalod az egyetemen... Ja és igen, különben retteg, hogy elveszíthet. Úgyhogy ő teljes joggal kefélne félre... Tisztára logikus.

Hát tudod, az ilyennek nem hogy gerince nincs, ráadásul a saját bizonytalanságából próbál úgy előnyt kovácsolni, hogy te szenvedj. Tudod, én a cipőmet törölném bele max, de ha neked egy ilyen selejt kell, tudodmit, meg is érdemled...

2010. jún. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
Előző! Remélem csak elragadtattad magad, és nem vagy ennyire gonosz. Nem is tudunk semmit a srácról, de azok alapján amit a FÉLTÉKENY barátnője írt, nem éppen egy féreg képe körvonalazódik. Csupán egy normális emberé, mint amilyen mindenki, ha nem álszenteskedne. És legalább bevallja a dolgait, nem pedig elsunnyogja.
2010. jún. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
nekem nem szimpatikus a srác hozzáállása. ha nyíltan bevallja, hogy símn félre tudna lépni, akkor ott baj van. legalább őszinte, de ezzel én ki is nyilvánítanám a kapcsolat végét :(
2010. jún. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Én tényleg nem tudom, hogy mit tegyek, mert egyik felől nem hazudik nekem és ezt becsülöm benne, másik felől hogy bármikor megcsal és ezt nem tűröm.
2010. jún. 26. 09:15
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
04:41-nek: Egy "normális ember"? Eddig azt hittem hogy egy normális ember szakít a párjával ha érzi, hogy szemrebbenés nélkül meg tudná csalni, sőt, egy normális ember megbízik a párjában és nem cseszegeti azzal hogy "majd úgyis megcsalsz ha egyetemre mész", és nem fogja rá a dolgot arra, hogy fél tőle, hogy elveszíti a másikat... Ezek után meg még a csaj a hibás, mert féltékeny?... Ezzel nem azt mondom hogy a kérdező az áldozat és a pasija a csúnyagonosz, mert ugye aki hagyja magát az szintén megéri a pénzét, de ne tegyünk már úgy, mintha a csávó direkt becsülendő lenne amiért úgy viselkedik mint egy tapló.
2010. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Szakítanom kéne vele ezek után, de nem megy.

Hogyan vegyem mégis rá magam?

2010. jún. 26. 11:55
 19/27 anonim ***** válasza:
Úgy mint a fogorvosra.Minnél elöbb belevágsz,annál elöbb vége.Amúgy velemaradni könnyebb,csak épp hülyeség lenne.
2010. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Akkor nem szeret igazán. Nekem ha szerelmes vagyok igazán, mélyen, akkor nincs más nő... Nem látom meg más nőkben a nőt. Vagy nem is tudom. Elég fura. :D


22f

2010. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!