Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom kocsmában van, mondtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kocsmában van, mondtam, hogy menjen haza. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval inni van a haverjaival, felhívtam,hogy én egész nap dolgoztam,nem bírom kivárni míg hazaér,menjen a szüleihez. (Mindketten szülőkkel élünk még)

De azóta meg féltem,hogyha valami baja lesz az rajtam fog száradni. Elég hideg van már,hogy egy kis idő alatt át lehet hűlni. Mit csináljak? Tehetetlennek érzem magam. Régen fordult már elő ilyen eset, de most a szakítást fontolgatom,mert többször nem akarok ilyenen átesni. Tudta,hogy várom és egyáltalán nincs rám tekintettel.



2018. nov. 18. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Úristen. Vihar egy kanál vízben. El mert menni a haverokkal, máris szakítani kell. Hidd el, melegíti belülről a folyékony nagykabát. Vannak gondjaid. 🙂
2018. nov. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem a problémát. Felnőtt párkapcsolatok témakör, ergo felnőtt ember. Csak van annyi esze, hogy tudja, hol a határ és megáll ott, amikor még haza tud menni. Te meg annyira félted, hogy inkább szakítanál? Mi van?! 😄
2018. nov. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ejha.
2018. nov. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek randizol alkeszokkal?
2018. nov. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Ezt nem értem...elment jól érezni magát...te aggódsz érte majd ki akarod rúgni ,h ne kejlen többé aggodnod érte...sose fogom érteni a női logikát...
2018. nov. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel ne legyen soha párkapcsolatod hogy ne kelljen aggódni.
2018. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hadd csinaljon mit akarsz.

Ha baja lesz orulj hogy megszabadulsz tole

2018. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!