Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem jött haza velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem jött haza velem, és rosszul esett. Nektek mi a velemenyetek errol? Rosszul esne?

Figyelt kérdés
Parommal reggel elmentunk a meccsere, utana volt egy csapatbuli egy kocsmaban, atmentunk, jol erezte magat, en meg csak ultem, neha beszelgettem...megbeszeltem a parommal, hogy nem maradunk sokaig, faradt vagyok es kicsit rossz kedvem is van(ez egy masik tema), azt mondta vegig hogy rendben. Egyik ismerosom el is jott ertunk, es mikor koszontem mar el a tobbiektol, meg a parom is inkabb kitalalta hogy o marad, en menjek nyugodtan haza. Nekem eleg rosszul esett, azt hittem egyutt megyunk...amugy is rossz kedvem volt, ettol meg rosszabb lett. Velemeny?
2018. nov. 3. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem esett volna rosszul, nem is kértem volna hogy jöjjön velem. Attól még, hogy nekem rossz kedvem van, nem kell elrontanom az ő estéjét is. 26/N
2018. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Tulreagalod asszony.
2018. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk tök gyakori, hogy a páromnál korábban jövök el egy iszogatásról, összejövetelről. Attól, hogy nekem nincs kedvem tovább maradni, nem érzem jól magam vagy fáradt vagyok, még nem kell a páromnak is otthagynia a társaságot, hogyha ő egyébként jól érzi magát. Miért ne maradhatna még? Kérdező, szerinted melyikőtök az önzőbb ebben a helyzetben? Neked komolyan attól lesz jobb kedved, ha a párodat elrángatod az élvezetes programjáról, hogy a te puffogó durcidat hallgassa? Ez tesz boldoggá?

Ha neked nincs hangulatod a szórakozáshoz, kimozduláshoz, akkor ne menj, de nem vonhatod meg mindezt a párodtól.


Itt egyedül az lehet döntő szempont, hogy a rossz kedved pontosan milyen természetű. Ha valami olyasmiről van szó, ami kapcsán neked nagymértékű érzelmi támogatásra van szükséged, nem szép dolog, ha a párod nincs melletted ebben a helyzetben. De ha túlreagálod, vagy a párod amúgy sem tud segíteni, vagy rendszeresen van "rossz kedved", akkor nem várhatod el, hogy a párod mindig ugorjon és a te kényed kedved szerint történjen minden. Önálló ember, nem vagytok összenőve. Ha nem hagysz neki minimális, alapvető szabadságot sem, nem fogja sokáig bírni!

2018. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Függ attól is, hogy miért volt rossz kedved. Ha valami tragikusabb dolog miatt, akkor illő lett volna haza mennie veled és támogatni. Így, hogy nem tudni a rossz kedved okát nehéz bármit is mondani.
2018. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen rosszul esett volna, de attól még nem jogosan :D Szerintem nem gondolta, hogy rossz néven veszed, hiszen hazavitt az ismerős, ő meg még maradni akart. Nem olyan nagy ügy, szerintem nézd el neki.
2018. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Te minek mesz olyan bulira ,ahol nem erzed jol magad? Ez agaz inkabb,hogy nem hagyod,hogy egyedul elmenjen vhova.

Ma mar nem divat a magadhozlancolas.

N/36

2018. nov. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is nagyon rosszul esett volna.

Mas kerdes, hogy mennyi idot toltottetek a csapatbuliban pl elkezdodott es fel orat vagy 2-ot? Es mennyi ideig szokott tartani este 9-ig, hajnali 1-ig? Mert ilyenkor erdemes kompromisszum keszebbnek lenni. Peldaul, ha altalaban 6-kor kezdodik es ejfelig tart, de megbeszelitek te csak az o kedveert mennel es csak 8-ig legyetek, akkor fel 8-kor mar erosen jelezni kell, hogy jaj te mar mennel de o mit szeretne es ha erre meg marafni akar, akkor na jo legyen 9 dragam de utana kerlek menjunk megigerted.

Normal barat ilyenkor ezt elfogadja es 9-kor hazamegy veled. (Gondolom nem minden csapatbulirol mesz vele koran haza, mert feltetelezem egyszeri mostani rosszkedved van csak:-/).

A masik, hogy az ismeros aki jott ertetek arrol tudott a baratod? Marmint tudta mikorra jon? Szoltal, hogy indulna ertetek keszuljon? Mert ha nem tudott rola es o belemelegedett a buliba, akkor ertheto, hogy nagy hirtelen nem akart lepattani es neked ez meg még kellemetlenebb es rosszul esik. Legkozelebb iylenkor mielott jonne az ismeros mond a baratodnak, hogy te a jani jonne ertunk mondhatom neki a 8-at vagy mit mondjak neki es akkor megbeszelitek mit mondj neki.


Amugy nekem rosszul esett volna nagyon. Foleg ha elore mondom rossz akedvem es elore megbeszeljuk meddig maradunk. Ha idopontot nem neszeltetek meg az gaz, mert ahogy kezdodik egy buli, isznak belemelegszenek az emberek nem erzeelik az idot es lehet te ket ora mulva mondod menjetek ő meg fel oranak erzekeli es nem erti miert surgeted.

2018. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is rosszul esett volna. Az én párom ilyet nem tenne meg velem szerencsére, nem hagyna egyedül, ha rossz kedvem lenne.
2018. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Én azt gondolom, hogy attól, hogy egy pár vagytok, még nem kell sülve főve együtt lenni, nem árt egy kis külön töltött idő, sőt, kell is.

Most attól, hogy neked rossz kedved van, meg fáradt vagy, ő se érezze jól magát? Önzőség szerintem ezt elvárni. Hacsak nem valami tragikusabb dolog van mögötte, mert abban az esetben elvarható a szolidaritás. De egyéb esetben nem vagytok összenőve, te menj haza pihenni, ő meg érezze jól magát. Mindenki jól jár.

Ez a "megbeszéltem a parommal" megfogalmazás is arra enged következtetni, hogy közelsem volt ez közös megállapodás, inkább csak te közölted vele, hogy ne maradjatok sokáig mert ilyen-olyan nyűgöd van, ő meg a béke kedvéért rávágta, hogy rendben.

Azért egy jó buliról nehéz haza menni, pláne, ha otthon csak a punnyadás várja, meg a párja fancsali képe. Szoval érted. Ha hazament volna veled, akkor benne lenne rossz érzés, és úgy érezné "megfolytod".

Engedd egy kicsit lazábbra azt a gyeplőt, mert igy csak menekülni akar majd a kalitkából.

Ha neked nincs kedved valamihez, akkor ne akaszkodj rá, teljesen felesleges a masik kedvét is lehúzni azzal, hogy "mikor megyünk már haza". Inkább te is csinálj helyette olyat, amit szeretnél.

2018. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!