Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit kéne tennem? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kéne tennem? ( első sorban keresztények válaszát várom)

Figyelt kérdés

2017 Szilveszter estéjén láttam egy férfit aki szimpatikus volt s ő is nézett engem.Kulturális rendezvény volt szóval nem buli meg ilyenek. Nem mert megszólítani. Aztán elkérte az elérhetőségem a közös barátoktól. Elkezdtünk chatelni, telefonálni, videochatelni. Már egyből egymásba szerettünk. Találkozni nem tudtunk mert külföldi magyar ( félig). Kérdezte h akarom e vele míg folytatni mert bevallotta h elég zűrös élete volt 17 éves korától 21 ig. 6 nővel feküdt már le. Drog, cigi, buli, stb. Persze nem mondott el mindent s nem is tudtam kérdezgetni mert nagyon nehezen érinti a téma s bánja amiket tett s mindig elkezd sírni. Hagyott időt h döntsek. Elég nehéz volt olyan nőként ezt elfogadnom aki nagyon vigyáz magára s senkit nem engedtem közel magamhoz mert abban hiszek h 1 férfi létezik számomra s amíg valakiben nem vagyok biztos nem hagyom h belelendüljünk a szexualitásba. Szóval én elfogadtam bár fájt tudni h ki tudja hányadik vagyok mert biztos voltam benne h nem mondta el pontosan hány nő volt előttem s a 6 csak egy hasra ütés szerű szám volt. Jobban meg akart ismerni de nekem a szüleim nem támogatták, így ő kavart körülöttem egy kis bonyodalmat h nekem milyen szigorúak a szüleim s jót akart de nem jól kivitelezte mert én jöttem ki belőle rosszul h én rosszakat mondok a szüleimtől meg stb. Ekkor már eleve volt némi szünet köztünk h lassitsunk mert tudtuk h nem fogunk találkozni egy hamar. Én ezt a szünetet megtörtem mert eljutott hozzám a hír h miket mondott a szüleimről stb. Először azt is tagadta. A bizalmam elvesztette. Össze vesztünk de nagyon. S szakítottunk úgymond bár hivatalosan nem jártunk. Majd vagy 2 hónap után újra írt s kezdődött mindnen. Nyáron találkoztunk megbocsájtottunk egymásnak s össze jöttünk hivatalosan. Többször is találkoztunk azóta s minden álomvilag volt. Erre most megtudtam valamit. Engem zavar h nem nagyon tudok a múltjáról s el kezdtünk arról beszélni. Amit míg 21 éves koráig tett nem nagyon zavart már mert akkor míg nem volt keresztény. Ugyanis megtért utánna. S amit megtudtam h amíg mi szétmentünk egyből le feküdt egy nővel 2x is. S ez azért zavar annyira mert már megtért s keresztény ember ilyet nem csinál. Én megőrzöm magam tisztán egy férfit se hagytam h hozzám érjen úgy s erre nem elég elviselnem az a sok nőt aki előttem volt hanem utánnam is egyből s mielőtt újra össze jöttünk. H tehette? Azt mondta maga alatt volt de hát én is s mégsem feküdtem le senkivel. S minden renben volt erre ezt megtudom nem is tudom hogy lett volna jobb h ha sose tudom meg vagy így. Az a baj h irtózatosan szeretem s nem tudok már nélküle élni s ő nélkülem megint vissza zuhanna abba az állapotba amibe volt. Azt mondja nélkülem vége van neki. Nagyon csúnyán beszélt velem mikor elmondtam mennyire fáj ez a dolo de tegnap mégis elment azt csinálni amit mondtam a pasztorhoz s bűnvallást tett meg kérte h szabaduljon a szexuális bunöktől. Én azt hittem kB sokkal jobb keresztény mint én mert mindig mondta h ma mit olvassunk a bibliaban stb. Együtt olvasunk párkapcsolati könyvet. S nem is ér hozzám csak megfogja a kezem az is nagy szám már ha ad egy puszit az arcomra. Nagyon óvatos velem. Ilyenkor meg okés megértem h velem nem akar elrontani semmit de mással le is fekszik engem meg még meg se csókol. Ami míg sztem bele fér egy kapcsolatba. Ő nem tudja hány embert utasítottam vissza miatta! Már nem bízom benne s most is távol van s félek h esetleg kivel fekszik le megint. Sose gondoltam volna rola azt h miután megtért ezt csinálja. S mi van ha össze veszünk valamin is s egyből másik nőhöz megy egy rövid menetre. De tervez velem s el akar később venni de akkor én tudni akarok minden kapcsolatáról ami eddig volt aztán meg együtt túllépünk. De már azt se tudom mit csináljak. Nem tudom ott hagyni mert szeretem de ezektől a dolgoktól meg össze esek. Nem tudom mikor hazudik mikor nem vagy mit titkol míg el.

Nem akarom tönkre tenni az életem s azt se tudom el tudnám e később viselni azt amilyen a múltja ha mindent megtudok róla. Nem érdemel meg igazából de mi van ha Isten azt akarja vele legyek s én változtassam meg? Akkorát csalódtam benne. Most várok s nem beszélek vele mondta h megerti ha időre van szükségem. Mit tegyek?

Annyira rossz érzés nem tudom hányadik nőnek lenni. De az előttem levokkel csak a szex volt s nem kapcsolat. De én nő létemre az ilyet nem tudom megérteni.

Elvileg nagyon szeret engem s senki másnak nem ad ennyi szeretet. De én már nem bízom benne nem hiszek neki de nem tudom elengedni se. Jó lenne valami párterápiára menni csak a ugye nem találkozunk mindnig. Most majd 1 hónap múlva jön hozzám. Csehországban él.



2018. nov. 18. 12:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok keresztény, de szerintem tönkreteszed az életed azzal, ha ezzel a pasival maradsz. Én nem szeretek ítélkezni mások felett, nem ismerem az illetőt, de nekem a leírásodból úgy tűnik, hogy ő annyira nem gondolja komolyan a vallást, mint amennyire te szeretnéd, hogy gondolja. Ha tényleg komolyan venné, akkor nem feküdne le össze-vissza más nőkkel, amikor valami konfliktusa van veled. Ha összeházasodtok és valamin összevesztek, akkor is "maga alatt" lesz, és mivel nem leszel neki különleges (bocs a szóhasználatért), csak az x-edik nő a sorban, ugyanolyan lelki nyugalommal fog majd akkor is lefeküdni másokkal. Számomra nyilvánvaló, hogy nem vagy képes elviselni a múltját, nincs ezzel semmi baj, nem is kell elviselned. Hozzád nem egy ilyen múltú férfi való, hanem egy olyan, aki ugyanolyan értéknek tartja a házasságot és ugyanúgy csak házasság után szeretne szexelni, ahogy te. Nem, nem fogsz belehalni, ha szakítotok, én hiszem, hogy az lenne a helyes, ha hagynád ezt a pasit. Persze nehéz lesz, de van hited és remélhetőleg van családod, vannak barátaid, hozzátartozóid, akikre támaszkodhatsz és akik támogatnának a döntésedben. Lehet, hogy Isten azt szeretné, hogy te tereld a jó irányba ezt a férfit, de ha ő nem szeretne saját magától is haladni, akkor hiába erőlködsz, nem fogsz tudni rajta segíteni. Nem hinném, hogy Isten azt szeretné, hogy erre pazarold az életed ahelyett, hogy esélyt adnál egy olyan férfinak, aki mindenben illik hozzád.
2018. nov. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Bence_ ***** válasza:
62%

Ez a pasi mitől képviseli a keresztény értékrendet?

A tízparancsolatot szerinted ez a pali mennyire tartja be?

Ha neked hiteles akkor nézz Pál Feri videókat, menj és beszélj vele.

Ilyen helyzetekről nekem az jut eszembe, hogy rengetegen valami mögé rejtőzve élik ki az erőszakosságukat.

2018. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 peca1000 ***** válasza:
15%

8-asnak.


Mert nem voltál még az én ágyamban! :D

2018. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Most tök mindegy, hogy keresztény vagy, vagy sem: a lényeg, hogy a férfi alapvetően a te morális értékeidnek nem felel meg, emellett hazudott neked, meg ferdít. Nem tudsz benne megbízni.

Egy szeretetteljes, egészséges kapcsolat pedig a bizalomra tud csak kialakulni.


Szerintem ő nem hozzád való, mert alapvető értékrendbeli eltérések vannak köztetek.


30N

2018. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
15%
Egy ősi igazság:"Amelyik pasi nem lakik jól otthon,az a szomszédba jár repetázni. " Meletted ez a pasi nem kapott meg egy alapvető dolgot. Keresztény embernek is belefér egy kis bűnözés.
2018. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
70%

hu szerinted ezt a hosszu szovegetki fogja elolvasni?

nem lehetne kicsit rovidebben es tomoren fofalnazni?

2018. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%

első sorban keresztények válaszát várom - mijaf?


Van egy szomszédunk. Elég spec vallásuk van és bemutatkozáskor mindig hozzáteszi melyik vallás követője. Ez szerintem azért van, hogy mindenki egyből tudja, hoyg gyengeelméjű:)

2018. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Van min gondolkoznom..
2018. nov. 18. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!