Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom ahelyett, hogy személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom ahelyett, hogy személyesen bocsánatot kérne inkább találkozik a haverjával?

Figyelt kérdés

Tegnap összevesztünk,mondtam,hogy ne is jöjjön hozzám éjszakára. Elismerte,hogy ő a hibás, telefonon bocsánatot kért ma reggel és hívott is magához, de nem mentem gondoltam inkább ezek után neki kellene összeszednie magát. Mostanában hanyagolt, ez a fő probléma. Már vártam,hogy mikor jön, de még most is inkább egy haverjához ment át. Ezzel még jobban úgy érzem nem is érdeklem. Itt volt már szinte egy egész nap, de rám se néz.(200 méterre él tőlem kb.)

Szerintetek én várok el túl sokat?

Már több mint egy éve együtt vagyunk. 22/N 27/F



2018. nov. 18. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Masik no kell neki :/
2018. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseknél bennem az a kérdés merül fel, hogy neked mi bajod van? Ha egy jó barátod mesélné, hogy így szarnak a fejére, mit mondanál neki? Na, magadnak is ezt tanácsold!
2018. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Bocsánatot kért tőled, hányszor kérjen? Amúgy te nem veszekedtél vele, csak ő veled? A saját részedért tervezel bocsánatot kérni? Ha az a baj, hogy egymás szájában laktok mégse látjátok egymást eleget, van az egésznek értelme?

32/f

2018. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Barát kevés van , nőből pedig sok , szerintem ő ezen az elven működik .
2018. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elfogadtam a bocsánatkérését, én is mondtam neki,hogy lehet hibás vagyok, megbeszéltük,hogy változtatunk rajta. De igazából minden közös programunkat én szerveztem én veszem meg például a belépőket is előre. Nem lep meg soha semmilyen aprósággal. Azt hittem hogy felfogta amiről beszéltünk, de már úgy tűnik nem foglalkozik vele.
2018. nov. 18. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:
"Szerintetek én várok el túl sokat?" Nem. Szerintetünk te vársz túl sokat a nagy semmire. Nem lesz ebböl a kapcsolatbol semmi, hiába várod.
2018. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na várjál. Jól értem hogy te azt mondtad neki hogy ne menjen át és most az a probléma hogy nem ment át?
2018. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!