Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, ha rosszul esik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha rosszul esik, hogy nélkülem megy strandra a haverjával?

Figyelt kérdés

Persze nem hisztizek neki ha nélkülem megy inni,meg nélkülem tervezi a hétvégét.

De ez most olyam eset,hogy legszivesebbem elsírnám magam.

Hetek óta nem tudtunk együtt lenni mert nekis nekem is nagyons sok dolgunk volt,tanulás,munka,tanulás munka...

Pár napja műtötték meg a ...mellemet(daganat miatt)

Szerecsnére nem viselt meg annyira, nem is fáj elviselhetetlenül.


Azért is vagyok depis,mert még nem lakunk együtt.

És arra számítottam,majd körül fog ugrálni,sülve főve együtt eszünk a hltvégén,esetleg megkérdezi tőlem hogy vagyok,legalább érdeklődne.. De semmi. Műtét után bejött a kórházba,akkor megszeretgetett De ennyi

Nem is találkoztunk azóta,elment piálni (amit jól tett,ünnepelte a sikerét.) Csak arraszámîottam,utána már meglátogat,rám is szán időt

Ehelyett strandra megy, nem is esett le neki,hogy én nem mehetek.(bár szerintem lehet nem is velem akart,nem tiszta)

Miután elmagyaráztam neki hogy nem érhet víz,azt mondta hogy akkor menjek oda ma hozzá és majd holnap mikor strandol menjek haza...

(1órás buszozás,félórás séta mire kijutnék hozzájuk)

Nem fogja fel,ho gy most kímélni kéne magamat?


Persze nem hisztiztem neki, de ilyenkor egy kis babusgatást elvárhat az emebre a párjától,vagy nem?

Lehet én vagyok az id.ióta



2017. jún. 3. 11:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2%
Igen. Szerintem te vagy az idióta. Rosszul persze eshet, de ettől még nem lesz jogos.
2017. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

En ezeket olyannyira furcsallom. Mi 5 eve jarunk es egyutt lakunk. De ugy kell ravennem a parom h menjen mar egy sorre vagy kajalasra el a haverokkal.

O allandoan velem lenne- s forditva is. Ha el is megy egy kis autoszerelesre a haverokra utana rohan is haza hogy egyutt legyunk. Meg ha kozbe van 2 perc szabadideje meg koszos kezzel is potyog egy uzit. Pedig sose kertem :D

Mi meg sz.ras kozbe is messengerezunk.


Elegge elgondolkodhatnal hogy jo e ez igy neked. Mert fura ha hetekig alig latjatok egymast es akkor is inkabb a haverokat valasztja mindig a szabadidejere.

23N

2017. jún. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar,zavarna. Nem is jellemző rá,ho gy mindog a haverokat választaná.

Csak most ünnepelte meg,h elvégezte az egyetemet.

Ezért is ment el iszogatni.


Azt hittem ha letudja a "bulizást",megy hozzám is :/

2017. jún. 3. 12:03
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Alapjáraton azt mondanám, hogy nem jogos, hisz neki is kell egyedül szórakozni, de azért egy műtét után minimum, hogy ott van veled. És még elvárja, hogy egyedül buszozgass? Az én barátom is figyelmetlen néha, de azért ilyen paraszt sosem lenne
2017. jún. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező: először is azt tartsd észben, hogy nem létezik hisztiző nő. Csak pubertás férfi!
2017. jún. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

2es vagyok. Bocsi most meg jobban elolvastam, figyelmesebben amit irtal.

Mutet utan tudod mit csinalna az en parom? Egesz nap ott ulne mellettem, es kerdezgetne h mi kell. Azt se engedne h egy pohar vizert kimenjek

A te parod nem szeret szerintem annyira...es nem is erett meg egy kapcsolatra

2017. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6%
Akkor mit hisztizel kérdező?? Ez csak egy nap!! Édes Istenem! Te még sosem mentél nélküle sehova?? Ne legyél már ennyire pióca..pontozz le
2017. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Csak már egy hónapja nem is voltunk egütt, nem aludtunk együtt...

Hátköznap,ha neki kényelmes volt a munka és a suli miattidejött,de nagyon elfoglaltal voltunl mindketten

Ez lett volna az első hétvége ami nyugis mindkettőnknek.

Na mi degy ezekután én se fogom első helyre helyezni a párom.

Jövőhétvégén már el is vállaltam egy kis lazább munkát,ami nem cipegetős. Biztos nem fogok időt szánni rá. Úgy is tanulnom kell...vizsgaidőszak van.

2017. jún. 3. 12:22
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem mikor megmutottek, egy hetig a korhazban fekudtem. A kulfoldon dolgozo parom hazajott tobb mint egy hetre, es reggeltol estig szo szerint, bent volt a korhazban, egy percre sem hag,ott el, majd ő vitt haza, es meg egy kicsit apolgatott mielott elment. Mi mindent egyutt csinalunk. A fickod meg tapintatlan, hiszen elmehetne strandolni meg monokinis csajokat nezni akkor is amikor te mar meggyogyultal.
2017. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát ez a "férfi" nem szeret téged és nem is tisztel..tenyerén kellene hordoznia, ehelyett le se sz*r.. műtét után voltál, most az lenne a dolga, hogy még jobban odafigyeljen rád.
2017. jún. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!