Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyesen rendben van minden, de facebookon mint ha nem is érdekelném. Mitől lehet ez? Lehetséges, hogy még sem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónapja kezdődött minden, egyik munkatársam folyton odajött hozzám beszélgetni, egész nap szemeztünk egymással. Egyre inkább jóban lettünk, többet beszélgettünk, megismertük egymást. Néha viszont ok nélkül egyik percről a másikra neki áll belém kötni, majd néhány perc elteltével mintha mi sem történt volna. Ezt leszámítva egy kedves, nagyon laza, figyelmes, udvarias srác.Figyeltem a “jeleket” egyébként minden stimmelt, élőben rettenetesen jól eltudunk beszélgetni, haza is együtt szoktunk menni, akkor is minden rendben van viszont facebookon mint ha ott sem lennék. Eddig talán 2x beszéltünk online, viszont mind a kétszer nagyon hamar meghalt a beszélgetés, úgyhogy inkább nem is erőltettem. Nem értem. A mai világban már mindenki annyira rá van nyomulva ezekre a közösségi oldalakra. Vagy csak beleképzelem és hülyeség? Felejtsem el a facebookot es foglalkozzak azzal inkább, hogy személyesen hogyan viselkedik?

2018. júl. 30. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Van, akinek egyszerűen nem megy az írott kommunikáció.

Bár én azt mondom, ha valaki érdeklődik valaki iránt, akkor az kommunikációs platformtól függetlenül ugyanúgy kéne, hogy érdeklődjön.

2018. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy a srác 20 éves én pedig 19!
2018. júl. 30. 14:46
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Van egy munkahelyed, és egyből d ugnál... így bízzon meg az ember a nőkben!
2018. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
engem inkább az ok nélküli kötözködés zavarna, nem az, hogy nem lóg a fb-on.
2018. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki, csak facebookon mit írogasson neked, ha élőben minden oké?
2018. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Annyira nem vészes az a kötekedés... 1-2 mondat általában ha valami nem tetszik neki...:)

Köszi a válaszokat

2018. júl. 30. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csajszi, én a helyedben jól megnézném azt a profilt. Ki likeol neki rendszeresen és hasonlók. Nagyon sok srác flörtöl élőben mindenféle komolyabb közeledés nélkül, aztán olykor hónapokba telhet mire kiderül, hogy bizony foglalt. De ezt szeretik nem feltüntetni, csak pl. a közeli ismerősök számára látható. Ha ott irkál Neked, annak látható nyoma van. A likeok közül nézd meg a rendszereseket és látogass el a hölgyek oldalára. Ne legyen igazam, de a saját érdekedben inkább győződj meg róla, hogy miről is van itt szó.
2018. aug. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Facebook..bármennyire is hihetetlen, nem mindenki van rákattanva. Élőben minden rendben, akkor hol a probléma?
2018. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!