Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennétek ha a párotok bejelentené, hogy 3 hónap múlva elköltöztök Szegedre?

Figyelt kérdés

2018. nov. 18. 20:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Az tőlünk csak pár km-re van szóval nem baj.
2018. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Már bocsika, de miből gondolod, hogy a párod is költözni fog egy ilyen bejelentés után?
2018. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem elég messze van, hogy ne tudjak ingázni, stabil munkám van, és eszem ágában sincs váltani és mindent kezdeni felépíteni elölről, szóval elköszönnék tőle, mert mások lennének az elképzeléseink.
2018. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Zzzz90 ***** válasza:
93%

Egy párom se volt még, aki bejelentene tényszerű dolgokat. Jó kapcsolatban megbeszélni szokás a komoly szituációkat, nem pedig kész tények elé állítani a másikat.


Egyébként három városban élnék hazánkban. A szülővárosom, sopron vagy budapest.

Más nem játszik. Ezek között nincs ott szeged, tehát nem.

2018. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én párom biztosan nem állítana így kész tények elé. Nem is tolerálnám.
2018. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%

Ilyen nincs. Kisebb dolgokat is együtt döntünk el.

Egyébként ha lenne, akkor csak annyit mondanék, hogy jó, de mindent te intézel. Ingatlan eladás, iskola váltás a gyerekeknek, biztosítás lemondása, és a többi. Aztán mosolyogva nézem, hogy kapkod.

2018. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2%
Örülj neki, és gyere vele, Szeged az egyik legélhetőbb, legszebb magyarországi nagyváros. ;)
2018. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
most mondjuk hogy a 'Szeged' az egy random város és random bejelenti hogy költözünk.. hát valami ilyesmi történt velem is, a párom egyetemre szeretne menni egy másik városban, ezért kérdés se volt hogy megyünk, csak megyünk és ennyi. semmi bajom nincs vele. tudom hogy ez az álma és hogy pl támogatni fog amíg nem találok munkát vagy valami, nekem csak a munka van itt. és úgyis három hónaponta cserélem azt is. szóval engem nem tudna felzaklatni.
2018. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Ha nagyon menni akar, bucsut intenek neki, en ugyanis nem koltozom a fovarosbol sehova, maximum kulfoldre.
2018. nov. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem a házasságunk óta kétszer jelentette be hirtelen, hogy felmondott és ide avagy oda költözik. Én nem mentem vele, mondtam, hogy majd ha eldöntötte, hogy ott is marad, akkor elgondolkodom, hogy utána megyek-e. Az első helyről egy év után visszaköltözött, a másik hely nekem is praktikusabb volt, így fél év után utána költöztem. Azóta egyszer megint mondta, hogy más városban néz állást, mondtam, hogy tegye csak, de én maradok, mert itt legalább anyósék közel vannak, és tudnak segíteni a gyerekkel. Pár nap múlva meggondolta magát, most úgy néz ki, maradunk. De engem ez már teljesen hidegen hagy. Ha megint elmenne, "könnyes" búcsút veszek tőle, és maradok. Úgyis vissza fog jönni, mert utálja a vidéket. Hiszen ezért is költöztünk vissza ide 2 éve. Ezután se lenne máshogy.
2018. nov. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!