Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mire gondolnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnátok, ha a párotok rendszeresen nézegetné az exét?

Figyelt kérdés
Igen, megláttam a gépen a bejelentkezett facen, hogy konkrétan majdnem két naponta megnézi az exét a barátnőm, van hogy naponta többször, persze volt olyan is hogy 4 napig nem. 1 éve élünk együtt, az exével ő szakitott 7 év után, mert mi összejöttünk. Ugy gondoltam, hamár szakitott lezárta, de egy év után is ennyit nézegetni, hát nem is tudom

2018. nov. 22. 01:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Rákérdeznék elégedett-e azzal, ahogy alakul az exének az élete.

32/f

2018. nov. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
még nagyon nem engedte el az exet.
2018. nov. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Van csaja a csávonak, és eléggé sok kepük is, gondolom azokat nézegeti
2018. nov. 22. 02:34
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Azokat hát! Meg zsémbel azon magában, hogy marhanagy lehetett a szerelem, ha ilyen hamar tovább lépett és amúgy is, egy ilyen kaliberű pasihoz egy, olyan jó csaj illik, mint ő, hülye ribi, meg sem érdemli :D

32/f

2018. nov. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok jó neki.
2018. nov. 22. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hülye kérdés, de honnan tudod, hogy 2 naponta nézi, Alapból nem írja ki a dátumot a fb kereső, ergo te minden nap csekkolod, vagy hogy kell elképzelni?


Nehéz dolog amúgy, 7 év, talán első kapcsolat. Engem is érdekelne, mi van a párommal, ha szakítanánk, nem azért, mert még akarok tőle valamit, hanem mert emberileg mindig mellettem állt és nem utálom meg már kb semmiért. Mondjuk szerintem nem keresnék rá 1-2 naponta, az tény...

2018. nov. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

U.I:"az exével ő szakitott 7 év után, mert mi összejöttünk."


Ergo miattad hagyta ott az exét? Szerintem akkor inkább ne ezzel foglalkozz, hogy mit nézeget fb-n, hanem a pároddal. A kapcsolatod minőségével. A féltékenykedés nem old meg semmit.

2018. nov. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy még nem engedte el teljesen.

Mindenki más, viszont egy szakítás után ha csak nem múlt el teljesen minden érzés és inkább már utálat van akkor idő kell.


Két exemre is rá szoktam nézni, jó volt velük csak valamiért nem működött.


#6 a fb-n percre pontosan visszanézhető minden keresés, lájk stb..

2018. nov. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, vissza lehet nézni az összes keresést, és hat jah, rengetegszer rámegy, eléggé zavar mert kb másfél éve lassan h együtt vagyunk. Velem csalta meg, aztán hagyta el. Azon is gondolkozom h kb megbánta vagy mi? Amúgy el vagyunk, nem az a nagyon kommunikativ típus az érzelmek terén.
2018. nov. 22. 10:27
 10/15 anonim ***** válasza:
Menjen az exéhez akkor, ha arra van kiéhezve. Köcsög viselkedés.
2018. nov. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!