Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves srác vagyok, megismerk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves srác vagyok, megismerkedtem egy lánnyal 3 napja és már azt írogatja sms-ben meg telcsiben is mondja, hogy szerelmes. Igaz lehet, hogy szerelmes?

Figyelt kérdés

Meg hogy én vagyok az élete értelme... Miért gondolom úgy, hogy nem mond igazat? 3 nap alatt lehet egy lány szerelmes?


Bocsi a tájékozatlanságomért, de az eddigi életemet a sport, a tanulás és a munka tette ki. Kapcsolatom még nem volt.


2008. nov. 23. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet szerelmes, de én mint lány, 3 nap után nem mondogatnék ilyeneket....
2008. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szemedbe meri mondani hogy "SZERETLEK" akkor igazat mondhat...de irásban telefonon kereszül minden zagyvaságot össze lehet hordani..vigyázz nehogy csak szivatni akarjon és kihasználni!!Ne légy naiv...ne hidj el mindent amit mond..nem elég csak szavak...a szerelem tettekben is megkell nyilvánuljon...!!!A lányt illeti..elég merész lehet..és hamar szerelmes tipus ha már három nap után mondogatja neked hogy szerelmes beléd....nekem a barátom 5 honap utan mondta a szemembe hogy szeret...!!!És el is hittem,mert több alkalommal be bizonyitotta... ;)
2008. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én előszőr sms ben mondtam a páromnak hogy "szeretlek" mert nem volt bátorságom a szemébe mondani...ezt azzóta is nagy hülyeségnek tartom részemről. később elnézés kértem amiért sms ben mondtam előszőr és a szemébe is megmondtam:D mostmár 14 hónapja együtt vagyunk:D

mikor a szemedbe mondja akkor talán elhiheted...habár 3 nap után...háááát...én majdnem 3 hónap után mondtam ki,,,

de minden ember más. hallgass a szivedre, de legyen helyén az eszed is

üdv

2008. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Srapnel ***** válasza:
100%
Az a lány vagy nagyon éretlen, vagy személyiségzavaros. Esetleg mindkettő. Óvakodj tőle.
2008. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Na látod, ezért érdemes korán kezdeni a dolgokat, 22 évesen már gáz ennyire tapasztalatlannak lenni.

Amúgy minden lehetséges ezen a világon és annak az ellentéte is. :P

2008. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy hány éves a lány???
2008. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem..lehet le leszek ezért pontozva...de a szerelem egy folyamat és nem 3 nap alatt alakul ki!! Mert szeretni akkor tud az ember vkit ha megismerte,elfogadta,értékeli h ő ott van mellette! De sztem ez csak vmi fellángolás féle,mert akkor szokott ilyen lenni!! S ebből is lehet kapcsolat mélyebb érzelmek is ,de ez meglátásom szerint még nem szerelem!! Mert úgy vagyok vele,ha 2 ember megismerkedik lehet kölcsönös a vonzalom,de attól az még nem szerelem...az majd akkor jön ha jobban ismerik egymást!! Szóval én igy tapasztaltam s meg vagyok arról győzödve hogy igy is van!! érezheti h vmi ébredezik de hogy már most te lennél élete értelme az azért túlzás....S persze nem azt mondom h nem alakulhat ki!! nő voltam
2008. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

24 a lány. Nem hiszek ebben a 3 nap utáni szerelemben tapasztalatlanságom ellenére.


Lehet, hogy az imponál neki, hogy a sport miatt nem nézek ki rosszul? Elég céltudatos vagyok, úgyhogy átverni igen nehéz, de csak az élet egyéb dolgaiban. Szívügyekben sajnos még tapasztalatlan vagyok.


Úgy érzem, hogy az tetszik neki, amit eddig elértem... Egyszóval azokra az anyagiakra hajt, amit eddig megszereztem... Ez lehetséges? Ha igen, akkor valószínűleg búcsúzunk egymástól, és keresek egy normális csajt.


Amúgy én még nem érzek iránta semmi komolyat azon kívül, hogy kívánom.

2008. nov. 23. 18:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,de nem értek egyet az elöttem szólókkal.Így ismeretlenül nem hiszem hogy bárkiről állíthatnánk azt,hogy személyiségzavaros...Abban biztos vagyok,hogy nem szerelmes,de az előfordulhat,hogy annyira tetszel neki,hogy talán ő maga is azt hiszi.Lehet,hogy annyira meg szeretne magának tartani hogy úgy érzi ezzel sikerülhet.És szerintem ez nem feltétlen az anyagiak miatt van.Szerinem csúnya dolog feltételezni fiatal lányokról főleg így az elején,h a pénzed kell neki.(attól függetlenül,hogy sajnos tényleg vannak ilyenek)Az én párom is így gondolta,mert elmondása szerint túl jó csaj vagyok hozzá külsőleg és csak erre tudott gondolni.Ez is csúnya volt,nem is fogadta gondtalanul a közeledésem.Mára ez nincs így...

Amúgy meg ha az anyagiakra hajtana nem hiszem,hogy ne vennéd észre.Ha pl meghívod,egy pizza,egy mozi,egy ital vagy egy bál nem egy nagy összeg.Az egy nőnek nagyon is jól esik,és nem azért mert nem tudná magának kifizetni...Akkor van gond sztem ha a nő ezt ki is mondja a párjának,h vegyél nekem ezt vagy azt,hívjál meg erre vagy arra.Akkor lehet a pénzed kell neki.

Szerintem ha az elején nem bízol benne és ilyen dolgok járnak a fejedben annak nem lesz jó vége...Mondd meg neki,h téged megijeszt amiket mond és ne mondja annyiszor,mert nem akarod,h elcsépelt legyen.Lehet hogy ő is tapasztalatlan és valóban azt hiszi ez már a szerelem mert annyira tetszel neki,és összeugrik a gyomra ha meglát,hevesebben ver a szíve stb..Ez kémia és ez már az első nap is így lehet.A szerelemhez valóban több idő kell,de lehet hogy ezzel ő sincs tisztában.

2008. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nem azért,de én is hallottam ilyen dolgot,de ott a csaj 14 éves volt,nem 24.Jah és ha régebb óta ismeritek egymást,és régóta "áhitozik" érted,akkor lehet,hogy belédzúgott.De 3 nap alatt...szerintem nem szerelmes.
2008. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!