Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan már hogy bizonytala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan már hogy bizonytalanok voltatok értelmileg?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Az én problémám a következő lenne , volt egy egy éves kapcsolatom ahol a srác szakított velem eléggé megviselt a dolog és nem is akartam senkivel ismerkedni de egy srác akit már 3 éve ismerek képbe jött és nagyon jól megvagyunk egymást mellett ( pont olyan amit elvárok egy fiutol) kb 3-4 hónapja vagyunk meg csak együtt viszont bennem egyik napról a másikra feltortek az emlékek a volt barátommal , nagyon sokat álmodok vele ( általában azt hogy kibekulunk) ... totálisan elbizonytalanodtam Illetve az van bennem h én érzelmileg nem tudom visszaadni azt a páromnak amit ő ad nekem . Van olyan h egy kapcsolatban felejtettetek el a volt párotokar?
2018. nov. 23. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább érzelmileg nem?

Nem hiszek abban,hogy egy másik emberrel lehet elfelejteni a exet.Attól hogy eltereled a figyelmed egy problémáról még nem oldódik meg.És nem helyes úgy együtt lenni valakivel,hogy érzelmileg nemhogy nem kötődsz hozzá de egy másik emberhez nagyon is.

2018. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat elírtam . Érzelmileg lenne
2018. nov. 23. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon nyomorultul érezném magam, ha a párom az exéről álmodozna, miközben velem jár, velem szexel. Egy gerinctelen, mocskos féregnek gondolnám, aki rohadtul átvert, megalázott.

Te nem?

Miért csinálod?

2018. nov. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért az elég erős túlzás hogy álmodozom ...


Mióta szakítottunk most először jelentek meg ezek az álmok de amikor felkelek és a párommal vagyok sosem gondolok másra és legfokebb nem a volt barátomra .. itt arra értettem az elbizonytalanodast hogy engem is zavar hogy néha ok nélkül van egy ilyen álmom és nem ertem hogy miért miközben ha nem is 100% ( mert nyilván ahhoz idő kell hogy valaki ki merje jelenteni hogy na tényleg semleges a másik ) de magamban biztos vagyok ha mostani párom nem lenne akkor sem akarnék a volt páromtol semmit .. nem tudom azt hittem valakinek volt már ilyen hogy egy szakítás után relatív hamar lett kapcsolata és néha voltak álmai vagy elbizonytalanodasai de sajnálom akkor ..

2018. nov. 24. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!