Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hogy esne, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy esne, ha a barátnőtök mindenkit likolna a facen csak titeket nem?

Figyelt kérdés

A pasim ki van rám akadva, mert nem likoltam a fotóját, mindenki másét meg igen. Ez normális? Nektek is rosszul esne?

Szerintem gyerekes a viselkedése, de várom a véleményeket. Köszi


2018. nov. 25. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Ilyenkor mindig hüledezek, milyen emberek vannak :D És ezen most kajak összevesztetek? LOL :D
2018. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ő veszett össze velem ez miatt.
2018. nov. 25. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Van, akinek ez a kommunikációs mód fontos. Ettől még nem nevezném gyerekesnek, meg nem írnám le. Annyi, hogy neki más módokon kell kifejezned a szeretetet, mert ő más dolgokból fogja érezni. Ez van, eltérőek vagyunk.
2018. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem mondanám gyerekesnek.Szerintem engem is zavarna,ha más fickókat likolgatnál ezerrel az enyémeket meg nem.
2018. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Más generáció van most... Nem is bánom, hogy idősebb vagyok. Engem is zavarna, ha küldenél jeleket minden jött ment pasinak ez is tetszik meg az is. Rám meg magasról tennél. Téged ez nem zavarna? Komolyan nem?
2018. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szergej55 ***** válasza:
100%
Remélem, hogy gyerekvállalást még nem terveztek. Lehet, hogy elhamarkodott lenne ebben az állapotban.
2018. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a párodnak.
2018. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz.
2018. nov. 26. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!