Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkit el lehet csábítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkit el lehet csábítani? Mkinek van vmi gyengéje amivel el lehet?

Figyelt kérdés
A párom azt mondta minden nőt és férfit el lehet csábítani, ha szereti a párját, ha nem. Mindenkinek van vmi gyengéje, amit ha eltalálnak akkor sikerül elcsábítani. Ez télleg így van? Nagyon rosszul esett, 9 éve vagyunk együtt, eddig azt mondta, hogy nem tudja elképzelni, hogy megcsaljon..stb. Ez a mondata váratlanul ért, kb mintha arcon csaptak volna. Kérdeztem is tőle, hogy biztos szeret még, mondta, hogy igen, de ezek után amit erről mondott, nem értem..
2018. okt. 14. 14:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem,ha szeretsz valit nagyon,akkor tisztában van vele hogy kockázattal jár,és annak vége
2018. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
23%
Igen, mindenkit el lehet, de szerintem nem trükk kell, hanem kitartás. Persze akkor, ja eleve tetszenek egymásnak. Minél tovább jár valaki a nyakára, annál nehezebb ezredszer is elküldeni.
2018. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2018. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
28%
Megmagyarázta h félre fog menni de ezt tök normális nála,vagy belemész h nem monogám és élsz szemelenzővel v nyitottá teszitek,én elgondolkodnék h idegennel éljek e..
2018. okt. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%
Idióta a párod. 😃
2018. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
36%

Tolled telleg.

Istenem. Prolik beszelgetnek. Csak irni ha tudnatok...disznool.

2018. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
38%
Aki őszintén szereti a párját, azt nem.
2018. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%
Igen, mindenkit. Bár itt a gyakoris bubblegum közösség szerint az igaz szerelem ezt megakadályozza. :D
2018. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%

Igaza van, ettől függetlenül nem kell megcsaljon és ugyan úgy szeret.

Ha pl a hűséged a párod felé az, hogy állsz, én pedig csúnya, gonosz 3. jövök és megtaszajtalak, akkor te két dolgot tehetsz;kitámasztasz a lábaddal és stabilabb állást veszel fel vagy feldőlsz. Ha a szeretet valódi, nem csak fb-n tetszelgés, akkor ugyan olyan reflex lesz, mint ahogy az egyensúlyod visszaszerzését célzó, ha el akarsz dőlni.

32/f

2018. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%

Bizonyára mindenkinek van valami olyan gyengéje, ami miatt meginogna, de szerencsére az emberek nagy része rendelkezik akkora önkontrollal, hogy ellent tudjon állni a csábításnak, ha tényleg akar. Becsületes ember nem csak az alkalom/gyengesége hiányában nem csalja meg a másikat, hanem mert felismeri, hogy a hűség az egy döntés, nem jellemvonás vagy alkalom kérdése, és ezzel a döntéssel ő él és kitart emellett.

Viszont a párod kijelentése nekem is gyanús lenne, lehet, hogy találkozott valakivel, vagy újdonságra vágyik? Én nagyon parázós típus vagyok, szóval lehet, hogy alaptalanul, de ha a férjem nekem ilyet mondana, biztos, hogy utánajárnék és elbeszélgetnék vele, hogy ezt mégis hogy gondolta.

2018. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!