Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek leszek még szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leszek még szerelmes? Eltudom felejteni?

Figyelt kérdés
van egy srác közel 2éve nagyon szeretem...eleinte csak haverok voltunk,aztán 3hónapig kavartunk...sex nem volt...nagyon csajozós volt de az alatt a 3hónap alatt csak én voltam neki...mikor először csókolóztunk utána már nem volt minden u.az,sokszor megbántott,mindig más lánnyal volt...szerelmes lett,nekem is voltak ,,kalandjaim,,...de valahogy nem tudok úgy nézni egy srácra hogy talán több is lehetne köztünk...
2010. jún. 26. 16:40
 1/4 A kérdező kommentje:
jah azt még elfelejtettem hogy,megtudta hogy tetszik nekem,és eltávolodott,összejött egy lánnyal nem rég,én pedig elakartam mondani neki hogy mit érzek iránta,de sajnos már nem tudom,nem is köszönünk egymásnak ha találkozunk=(
2010. jún. 26. 16:48
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy eltudod felejteni! Az élet nem áll meg egy pasi miatt sem és ez fordítva is igaz, egy csaj miatt sem.

Gondolom fiatal lehetsz még....Itt anyár menj strandolj a barátnőiddel, menj moziba, fagyizni, olvass-így szerintem eltudod majd felejteni, ha nem otthon a négy fal között ülsz.

Tudom könnyű mondani, de ha megbántott nem ér annyit, hogy foglalkozz vele!

Legyen szép nyarad! :P

2010. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a nyár tényleg sokat segíthet, használd ki! Én is voltam már így, hogy azt hittem, más már nem fog érdekelni, de aztán szerencsére rájöttem, hogy nem úgy van az... Te is rá fogsz jönni, hamarabb, mint gondolod. Beszéld ki jól magadból valakinek, aztán próbáld meg jól érezni magad és legyél sokat a barátnőiddel, menjetek ide-oda, nevetgéljetek stb.
2010. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm...talán jó lesz...=)
2010. jún. 27. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!