Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor én vagyok a nimfomá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én vagyok a nimfomániás és hülye vagy ő nem vonzódik hozzám? (Kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk már együtt, viszont a szexuális életünk már nem olyan, vagyis hát semmilyen. Havi 1x van szex jobb esetben. A kapcsolatunk elején olyan jó volt, minden hét végén rám mászott, volt mikor egy nap 2x is. 2-3 naponta próbálkozom, megkaptam már emiatt, hogy nimfomániás vagyok. Meg ilyenkor jön az ilyen dumákkal, hogy:"Hát...őőő...most ne mert fáradt vagyok, nincs hozzá kedvem..." stb... Jó, kicsit felszedtem pár kilót, de nem vagyok 120 kg. Mondta, hogy nem kéne ennyit zabálni, lefogyhatnék. Mikor kondiztam mindennap 2 órát voltam a kondi teremben meg kaptam, hogy:"Nem értem miért van nekem barátnőm, nincs közös program, állandóan csak a kondi terembe vagy." Jó, akkor abba hagytam egyrészt miatta a kondit, csak hogy nincs annyi közös program, neki a hétvége abból áll, hogy buli, haverok... Vannak jó pillanatok a kapcsolatunkba, csak sajnos kevés, meg a szex ami hiányzik. Borzasztóan kívánom őt még 2 év után is, vonzódom hozzá. Mikor kérdezem tőle min változtassak, mitől lehetne ezen javítani, nem vagyok szép vagy valami, akkor persze ilyenkor én vagyok a hülye.. Igaz, kicsit szexmániás vagyok, el bírnám viselni a minden napos szexet, de nem várom el, nekem a heti 3-4 is tökéletes lenne. Én már komolyan nem tudom mit vagy mit ne tegyek.. Egész végig várjak míg neki meg nem jön hozzá a kedve vagy mi?!

2018. nov. 25. 22:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Ez nem szexmánia. Akkor lennél nimfo, ha sosem mennél el, és ennek ellenére állandóan dugnál. Teljesen normális az étvágyad. Másfél év után is napi szex volt jellemző a kapcsolataimban. Sőt, napi 2-3 is egyik barátnőmmel, aki szintén normális étvágyú volt. De a többiek is napi szexet igényeltek, valaki csak egyet, de az 1,5-2 óra aktív szeretkezés volt. A partnered étvágya gyenge, keress hasonló férfit hozzád.
2018. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%

Nem vagy nimfo. Bőven meg kéne, hogy "sorozzon" 2-3 naponta, ahogy próbálkozol...

A kondit/tornát csinálhatnád attól, nem kell napi 3 órákat, bőven jó, ha van minden nap fél órád.

32/f

2018. nov. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
7%
Hát valaki dugja a barátnődet , ezt elhiheted .
2018. nov. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Őőő..én vagyok a barátnő.. 😅😅 És megcsalni sem hiszem, hogy megcsalna, együtt élünk, egy helyen dolgozunk, szinte a nap 24 órájában együtt vagyunk.
2018. nov. 25. 23:54
 5/20 anonim ***** válasza:
36%

Nem vagy nimfomanias. Jarj el kondizni vagy mast sportolni. Eleg annyi kozos program aheten,ahany szex van. Jarj el te is bulizni rendszeresen,hatha megkapod vkitol a neked is jaro szexet. Tartsal szeretoket. Nehogymar elvezetek nelkul kelljen leelned az eleted.


Nalunk is ez van,azzal a kulonbseggel,hogy en sportos szalkas izomzatu rendszeresen sportolo no vagyok allando dietas etrenddel. A korulottunklevoknek tetszem. En mar nem probalkozok semmivel,szeretoket tartok. Nekem is napi szexigenyem van.

N/37

2018. nov. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Áh, én biztos nem fogok szeretőket tartani, lehetőség se lenne rá, meg egyszerűen a lelkiismeret nem vinne rá.. Majd lesz valahogy, kitalálok valamit..
2018. nov. 26. 01:07
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
"egy helyen dolgozunk, szinte a nap 24 órájában együtt vagyunk." Azt tudod , hogy ezek ölik meg a kapcsolatok 90 %-át , pl enyém vége is ez miatt lett .
2018. nov. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Ha kondizol az a baj, ha nem akkor meg az a baj. Saját magamból kiindulva, akkor nem akartam a barátnőmmel lefeküdni, ha ráuntam. Ha nem lesz vége a kapcsidnak akkor keress szexpartnert. Nem lesz jó visszagondolni arra később, hogy érezhetted volna azt ami jó, de helyette csak évekig éhkoppon voltál.
2018. nov. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
nincs ilyen , hogy nem lesz vége. Ha sz#rba lépsz akkor nem járkálsz benne ha nem letörlőd,lemosod . Tehát ha olyannyira sz#r a kapcsolat akkor kilépsz belőle és mehetsz dugni akivel /amikor/ahol akarod.
2018. nov. 26. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy nimfo, teljesen normális igényeid vannak. Egy a probléma hogy nem egyezik a kettőtök igénye...
2018. nov. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!