Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit titkol előlem?

Figyelt kérdés
A párommal 2 hónapja vagyunk együtt, ő egy ideig külföldön tanult majd 1 év után hazajött. Amikor valahogyan szóba kerül ez a dolog mindig ilyen búskomorrá válik. Szeretném megtudni mi lehet az oka mert félek hogy ez a jövőbeli kapcsolatunkat fogja mérgezni, mert szerintem több van mint csak az, hogy nem tetszett neki. Én szeretem tisztázni a dolgokat de nem tudom hogy hogyan szedhetném ki belőle azt ami tényleg bántja és esetleg nem szeretné elmondani. Néha szoktam kérdezni de mindig ilyen nesze semmi fogd meg jól választ ad.
2018. nov. 26. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen dolog amikor szóba kerül? Nem ertem.
2018. nov. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kicsit kusza volt bocsi, a dolog az, hogy miért jött vissza amikor ott képzelte el az életét.
2018. nov. 26. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindegy neked, hogy miért jött haza? Nem mindenkinek jön be a külföldi élet. Lehet, hogy nem érezte jól magát ott, hiányzott a hazája, az itteni élete. Én se mennék ki külföldre, mert nem érezném magam jól odakint.

Főleg már csak azért sem, mert alapból nem vagyok szociális ember és nem is beszélem jól az angolt sem.

Meg azt írtad, hogy 1 év után hazajött, gondolom már előtte hazajött, mint hogy össze jöttetek volna.

Akkor miért érdekel? Ami előtted volt, semmi közöd hozzá.

Lehet pont azért nem mond semmit, és búslakodik, mint másik lehetőség, hogy nem örül neki, hogy haza kellett jönnie.

2018. nov. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha egy nő is az ok, neked semmi közöd hozzá. Ami akkor volt, az a múltja, és rá tartozik. Ha nem akarja elmondani, ne erőltesd.
2018. nov. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értem ez mind azelőtt történt, hogy találkoztatok volna. Számít ez? Lehet, hogy egy nőért költözött ki, aki csúnyán átvágta később, vagy bármi, amit nem akar / nem tud veled megosztani. Még. Lehet, később elmondja, de könyörgöm, ne 2 hónap után vallasd a párodat a múltjáról.
2018. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!