Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál a pároddal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a pároddal ha mindennap dolgozna?

Figyelt kérdés
A barátom 28 éves. Hétköznap gépkocsin dolgozik este 6-7 óráig. Hétvégén zenél, lagzik születésnap bálok stb. Egyre keresettebb egyre több bulija van. Csak este vagyunk együtt. Az éven egyszer voltunk el nyaralni 2 napra. 2x étteremben és így ennyi is volt az év. Nekem ez kevés, szeretnék közös programokat de állandóan úton van, mint a mérgezett egér. Férfiak ti így tudnátok komoly kapcsolatban élni? Ő nem akar szakítani, neki ez csak azz gondolja átmenetileg lesz így, pár év. Ő 28 én 23. Én tanulok, gyakorlatra járok. Szeptemberbe egyetemre megyek. Remélhetőleg májustól lesz rendes állásom is. Lehet ebből komoly kapcsolat, vagy keressek valakit akinek jut rám ideje?
2018. nov. 26. 18:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
30%
Persze, ne zavarjon hogy most alapozza meg a jövőtöket , hogy neked ne kelljen nélkülöznöd !!!!
2018. nov. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
Kérdés meddig akarja így csinálni. Ha pl kiszámolta, hogy Y ideig és akkor meglesz amire gyűjt, vagy amíg csak a zenélésből is megél, akkor OK. Amúgy egészségét is kicsinálja
2018. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
99%

Ez saját vélemény, szóval akinek nem inge ne vegye magára. Én mindig próbáltam úgy alakítani a munkámat / beosztásomat, hogy a volt páromra is jusson idő, és ne csak napi 1-2 óra. Anno a 24 órázást is csak úgy vállaltam el, hogy utána 72 szabad volt, szóval nem ezért mentünk szét.


Vannak akik képesek így élni, nekem nem menne. Azért dolgozom, hogy éljek, nem azért élek, hogy dolgozzak.


25/F

2018. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%
Amikor meg esetleg szabadideje lenne, idegenek lesztek egymásnak. Tapasztalat. Annyira megszoktuk, hogy mindketten "külön" életet élünk, hogy amikor eljött végre a mi időnk, nem tudtunk hirtelen mit kezdeni a másikkal. Fél évbe és komoly elhatározásunkba tellett, hogy ismét megismerjük egymást és egymáshoz szokjunk. Ez benne van a pakliban, készülj fel rá, ha együtt maradtok. De az is lehet, hogy annyira megszokta a folytonos munkát, hogy nem akar majd "tétlenkedni", ő ilyen dolgos típus. Ezt te tudod, te ismered. Ha megfelel neked így is, ne gondolkozz tovább ezen! Ha te több időt igényelsz tőle, kulturáltan mondd el neki nyugodtan, hátha tud változtatni!
2018. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
19%

az ilyen ember megbecsülném, tisztelném, nem pedig elhagynám.


dolgos, törekvő ember.

jobb társat érdemel.

2018. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
93%

Az a baj, hogy ha nincs egymásra semennyi időtök ilyen fiatalon, akkor mi lesz, amikor már gyerekek, közös ház stb. lesz?

Azt én dicséretesnek tartom, hogy így pörgeti a melót, de aki párkapcsolatot akar, annak erre is időt kell szánnia. Másképpen nem működik, illetve akkor ez nem párkapcsolat. Nehéz téma.


Beszélj vele erről, mikor lesz ebben változás, ha lesz. Ne vádold, de tudasd vele, hogy ez neked így nem jó.

2018. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező amúgy , nem tudom elképzelni, hogy neked megfelelne egy napi 8 órás fizus ember.. aki havi 120 -at kap, kielégítene a törődés ? Tuti nem . A mostani barátod a leírtak alapján szerintem valamivel több mint 500 ezer forintot kereshet havonta.
2018. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%
Hiába keres annyit, ha nem tudják együtt elkölteni VAGY ha a párjának a szép házában, az új kocsijával járnak el arra az évi 2 éttermezésre.
2018. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem kell, hogy egyedül teremtse meg a közös jövőnket... Azt teremtsük meg együtt... Másrészt mi az hogy a nőnek ne kelljen nélkülözni? Köszi de nem kell minket eltartani... Inkább keressen 120 at, mint hogy elsuhanjon mellettünk az élet, anélkül hogy èltünk volna.
2018. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
15%
Pontozhattok lefele de valaki nagyon nem érti , mit akartam ezzel mondani ! Tehát ha olyan barátja lenne aki nem tudja őt fuvarozni, az egyetemi tanulmányai mellett eltartani .. Akkor ki lenne elégedve az együtt töltött sétálásokkal ,meg a havi 1 mozi , + olcsó büfében hot-dog, hamburger? Kb ezt akartam ki fejezni ! A mostani barátja meg azért dolgozza ki a belét, hogy a jövőben illetve most a tanulmányai alatt a kisasszony ne haljon éhen , mert dolgozni tuti nem jár suli mellett.
2018. nov. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!