Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan alakul ez a kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19780805 kérdése:

Hogyan alakul ez a kapcsolat, mindkettünknek van valakije, nekem élletárs, a hölgynek férj 3gyermek, szeret de fél lépni! Mi lehet az ok? 11 hete mindennap beszélünk hiányzik egymasnak

Figyelt kérdés
2018. jún. 30. 06:55
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Biztos, hogy három idegen gyereket akarsz a nyakadba venni és felnevelni őket?
2018. jún. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkodtam,igazad is van meg nem is szerettem basszus....
2018. jún. 30. 08:00
 3/10 anonim válasza:
83%
Ha egy nő nem lép, akkor annak anyagi okai vannak.
2018. jún. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
10év házasság 20èvnyi lakáshitel , új autó,szerelem nincs sex elvétve csak a megszokás azt mondta nekem gyáva hogy lépjen ,de szólni fog keresni....hmm ez kiborìt persze minden nap beszélünk
2018. jún. 30. 09:10
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
11 hét nagyon kevés idő. Ennyi elég neked arra, hogy hirtelen 3 gyermekes családapává válj? A csláddal együtt megkapod az (ex)férjet is, aki valószínűleg nem fogja ölbe tett kézzel végignézni, hogy összeomlik az egész addigi élete.... Felkészültél a rengeteg konfliktusra? Addig oké, hogy szerelmes vagy, de néztél már a farkadon túlra?! Veled fog lakni 3 vadidegen gyerek. Jóformán egy perc nyugalmad nem lesz a saját házadban, arról nem is beszélve, hogy valakinek mindig kellesz egy új cipő, pénz osztálykirándulásra, mobiltelefonra, tankönyvekra, játékokra, stb.... Tényleg akarod ezt? A lopott órák irtó édesek tudnak lenni, de a hétköznapok hidd el, nem mindig úsznak rózsaszín felhőben....
2018. jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezek amiket ìrtál teljesen rendbe vannak jelenlegi párom is elvált 2 nagyobb gyerkoce van 10 illetve 19evesek igen sokat gondolkodtam ezen 11het nem sok 4xer már randiztunk is én igazából vele szeretnék lenni ő meg velem
2018. jún. 30. 09:35
 7/10 A kérdező kommentje:
A férjnek volt ha nem is 10 de 5 éve biztosan hogy foglalkozzon a családjával ezt nem tette....a hölgy 32éves gyönyörű fiatal hiányzik neki a gyengédség a figyelem,a sex,szóval csak vannak...
2018. jún. 30. 09:38
 8/10 A kérdező kommentje:
Az előzőekben szólohoz anyagi okok miatt nem lép!?igazából pénz nincsen csak adósság...biztonság hogy van e azt nem tudom....kinek mit jelent..de azt hogy gyerekek miatt együttleni az egy vicc már nem a régi világ..sajnos
2018. jún. 30. 09:48
 9/10 anonim ***** válasza:

4 randevú után nem kellene hosszútávra tervezni, három gyereket bevállalni.

Kevés idő ez mindenre.

2018. jún. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez is igaz de a hölgy mondta legyek türelmes,aztán a 6ik héttől már azt mondta nem elég ha csak irogattunk ..jött a videóchat stb stb ...talalkozokat megoldani ritkán tudta ....szóval fogalmam sincs mit és hogyan szeretne
2018. jún. 30. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!