Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdenél párkapcsolatot olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenél párkapcsolatot olyan nővel, akivel hotelba kell járnod, vagy csak nyilvános helyekre?

Figyelt kérdés
A nő a szüleivel él, nem vihet haza senkit. Nem azért mert egy lúzer papakedvence, hanem mert évekig külön élt, majd átmenetileg vissza kényszerült költözni a szüleihez, akik már azóta más lakásban élnek, szóval nincsenek meg ahhoz a feltételek, hogy ott fogadja a párját kettesben. Tegyük fel a férfi is a szüleivel lakik, van külön szobája, franciaágya stb. De a nőnek kellemetlen lenne oda járogatni, ott aludni, úgy szexelni hogy a szülők is otthon vannak. Egyszerűen kínosnak érezné ezt közel a 30 hoz. Ezért csak úgy tudna elképzelni egy kapcsolatot, hogy találkozgattok, beültök helyekre, és mondjuk néha elmentek egy közeli hotelba amit persze megosztva fizettek. Albérletbe nem szeretne menni erre az időre, májusban lesz kész a lakása, illetve az összeköltözés nyilván korai is lenne ha most ismerkedtetek meg. Értelemszerűen olyanok véleményét várom, akik ennyi idősen otthon élnek férfiként, hogy ők mit tennének a helyzettel?
2018. nov. 26. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Ha fizeti a hotelt a nő , akkor oké.
2018. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Az első barátnőmmel ennél nagyobb problémákat is megoldottam. Ha megfog a személyisége, és vonzódom hozzá, akkor ez a helyzet igazán nem jelentene nekem problémát.
2018. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Így voltam a párommal. 2 évig mentünk motelekbe/hotelekbe, pont ezért. Mindig én fizettem, fel sem merült, hogy ő beszáll ebbe. Azóta van saját lakásunk. Kinek mi a fontos. Egy percig nem bántam meg.
2018. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
1-es: mivel motiválod a mőt, hogy a te részedet is fizesse? A lepedőgyűrögetés nem elég, csak szólok.
2018. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Van saját lakásom.


Oda fel tudom vinni összeköltözés nélkül is, nem kell hotelbe mennem vele.

2018. nov. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Hozzám jöhetsz. Itt nincs még egy házipók sem.
2018. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
#4/6 Ne haragudj , de ha k######i akarok akkor oda megyek , nem pedig 20 ezreket fizetek szállásra! Ez az én véleményem.
2018. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A férfinak miért nincs lakása?

A nő oldaláról nem látom akadályát, májusban lesz kész a lakása, addig otthon él, de van lakás, és van szándék a mihamarabbi különköltözésre.

A férfi oldaláról is megvan ez? Várható hogy neki is lesz lakása/albérlete egy éven belül?

2018. nov. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom jópáran választják ezt a megoldást. És nem csak partnert, kikapcsolódást is kapnak hozzá. Szerintem az sem egy megoldás hogy mindig feljárogatunk egymáshoz.
2018. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vagyis az a 30as férfi aki szüleinél lakik kérdezi, hogy kezdjen-e kapcsolatot olyan növel aki szintén a szülőknél lakik. Annyi különbséggel, hogy nemsokára kész a saját lakása.

Vagyis olyan kellene aki haza tud vinni magához mert Te nem tudod sehova, max. hotelba?

Én azon csodálkozom, hogy ebben az esetben ezen nem a nő gondolkodik el inkább.

Ami engem illet kezdenék mert van hová vinnem. Az ő lakása pedig készül, így nem kérdés a kérdés.

2018. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!