Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt valakinek olyan rosszindu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek olyan rosszindulatu, irigy barátnője aki megpróbálta tönkretenni a jólműködő párkapcsolatot? Hogyan kezeltétek a helyzetett?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen barátok mellet nincs szükség ellenségre. De miért is barát az ilyen? Mit tesz a barátságért? Fúr? Akkor nem barát.
2018. júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Kibhasztam az életemből mint macskát sz**rni.
2018. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Ez addig fajult ameddig terhes nem lettem a férjemtől és le nem hordta a babàmat hogy vetessem el stb. Elzavartam, sokkal koràbban kellett volna...
2018. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2+1


Egyet sikerült tönkrevágnia, de mint minden cselekedetnek, aratta méltó gyümijét, a mai napig szív miatta:D

2018. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is elszedte. Azóta én rájöttem,hogy baromi jól jártam mert egy hernyó a faszi,ő meg azóta is boldogtalan vele,a pasi rá se néz szinte,nem fogja meg a kezét,ordibálnak,vitatkoznak mindenen,sehova nem mennek együtt. A srácot csak önmaga érdekli,és erre kb. azelőtt jöttem rá hogy a csaj "meghódította",vihette,sok sikert hogy rávegye bármire is az életben. :D
2018. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmilyen rosszindulatú emberrel nem tartok kapcsolatot.

Mérgezőek

2018. júl. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!