Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Fiuk, lanyok ti mit tennetek a helyemben, teljesen donteskepteken vagyok? Egy 20-as eveiben jaro fiu.

Figyelt kérdés

A baratnom nehany honapja belevagott a peniszembe, amit mutettel lehetett helyrehozni, kellemetlen, borzalmas erzes, egyetlenegyszer sem volt bent velem ezalatt. Ez normalis?

Fiuk! Ti mit csinalnatok ebben az esetben?

Nagyon szeretnek szakitani vele, mert tobbszempontbol sem erzem, hogy ertekes lennek neki.

Sorolom: beszol, beeget masok elott, lehulyez, olyan jelzoket kapok tole, amiket nem szeretek elviselni se.


Kulonosebben nem jarunk sehova se szorakozni. Unalmas, felszines csaj.


Az erdeklodeseim nem erdeklik, az neki sok, stb.


Max a szex az, ami osszetart minket masfeleve.


Szeretem, mert ragaszkodok hozza, es a jovoben gyereket szeretnenk, vagyis inkabb o, mert idosebb nalam joval.

Igy mukodhet?


Segitsetek! Ti mit tennetek a helyemben?



2018. nov. 28. 00:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

He?A csaj ki akart herélni? 😀

Ha szakìtani akarsz,akkor szakìtasz ennyire egyszerű (önvédelmi valami legyen nálad 😂)

De ha ennyire utálod a csajt,akkor mit keresel vele másfél éve? 🤔

2018. nov. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Ennek semmi értelme. Ne folytasd! Vigyázz azzal is, nehogy megzsaroljon azzal h terhes. 20 as éveidben jársz. Keress olyat aki megbecsül és szeret. Ha nen ezt teszed akkor még a saját gyereked életét is tönkre teszed, a sajátoddal együtt.
2018. nov. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem utalom. Epp ez az, hogy szeretem ezek ellenere is, mert azt mondta veletlen volt.
2018. nov. 28. 02:10
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha te szeretsz valakit, aki kórházban van, akkor bemész hozzá? Természetesen. Ő bement hozzád? Nem. Szerinted szeret egy kicsit is? Mint párt? Nem. Mint barátot? Nem. Beszól, lehülyéz. Vagyis csak lehúz. Hagyd ott, de sürgősen.
2018. nov. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Fish1 ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést.

Azt írod, most sem működik jól, szerinted mi változna házasság meg gyerek után? Semmi. Sőt szerintem még rosszabb lenne.

Komolyan hosszú éveket akarsz végigvergődni?

2018. nov. 28. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Lelkileg megaláz, fizikailag bánt,unalmas, felszínes..

Szeretnél vele szakítani, de közben gyereket szeretnél a jövőben.

Nem kicsit ellentmondásos.

Szakíts vele, amíg nem késő. "véletlenül" teherbe esik, aztán "véletlenül" megcsonkít.

Tudj dönteni, a kérdésedben benne a válasz.

2018. nov. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kifejtenéd bővebben, hogy lehet véletlenül belevágni valaki péniszébe?

Megvárod, amíg legközelebb véletlenül beléd vágja a konyhakész?

2018. nov. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Mindig azt mondja, hogy szeret, becez meg ilyenek.
2018. nov. 28. 07:20
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azon nyomban hagyd ott.
2018. nov. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

úgy megnéznélek élőben.


szerintem valami nem oké nálad.

2018. nov. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!