Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kettő közül melyik mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kettő közül melyik mellett döntenétek? N

Figyelt kérdés

Van 2 férfi.A kettő között dilemmázok,felsorolok pár dolgot mindegyikről,talán így könnyebb választani.A gond az nekem,hogy nem tudom a felsoroltak közül mik a legfontosabb dolgok,ami tényleg fontos egy kapcsolatban.Kettővel egyszerre nem mehet.


Első férfi : 13 évvel idősebb nálam,ő elhagyta az 50-et.Szokott inni,sok ismerőse van akikkel kocsmában találkozik,ugyanazokat az embereket ismerjük,közismert úgymond.Jól főz,rendszerető.Hirtelen haragú,sok veszekedésünk volt már,sok csúnya dolgot vágtunk egymás fejéhez,de szerinte rendbe hozható köztünk a dolog,viszont mindkettőnkben sok tüske van,sok balhé volt.Külsőleg tetszik,van kiállása,értelmesen tud beszélni,szex jó.Pénzzel nem tud bánni,nem tud takarékoskodni,mióta ismerem,nem ért el semmit igazán,hiába volt sok pénz a kezében.Ha ő nem lenne,elveszteném a biztonságérzetem.Nem tudunk sokáig,sok mindenről beszélgetni,nem nagyon érdekli mit mesélek.


Második férfi : 5 évvel idősebb nálam.Teljesen más mint az első férfi.Régóta egy helyen dolgozik,ahol már feljebb lépett,okos a szakmájában.Nem iszik.Vele jobban tudok kommunikálni,érdekli mi történt velem aznap,bensőségesebben is el lehet vele beszélgetni.Ő is hirtelen fel tudja kapni a vizet,de sokkal jámborabb mint az első,egymásnak még csúnya dolgokat nem mondtunk.Szex jó.Külsőre annyira nem tetszik,leginkább az,hogy nincs tartása,mintha nem lenne önbizalma,bizonytalan emberek között,bizonyos szitukban,összegörnyedt vállakból következtetek erre,nem húzza ki magát,nem érzem hogy igazi férfi lenne mellettem,aki meg tudna védeni.Jólelkű,nagyon segítőkész.Tud a pénzzel bánni,viszont sok a kiadása(közös hitel exével,gyerekei,hasonlók).


Nem egy főnyeremény egyik se,meg kell hagyni,de mindegyikhez kötődök érzelmileg.Ha egyikük nem lenne,biztos fájna valahol.Ami megvan az egyikben,nincs meg a másikban.Mi alapján kellene döntenem,ti mit szoktatok nézni a legjobban ?


2018. nov. 29. 23:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Válaszd az elsőt, a mâsik csávó ennél jobb párt érdemel, nem olyat, aki idegenektől kérdezget ilyeneket. Jézus.
2018. nov. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Én a másodikra szavazok.
2018. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem ertem mi a kerdes, szamomra egyertelmu hogy az eslo tipussal nem kezdenek. Nyilvan te nem en vagy nem tudom neked mik a fontosak de ezt te is leirtad hogy nem tudod eloszor szerintem azt kellene kideritened. Kicsit talan legyel egyedul pasi nelkul higy rajojj mire van szukseged. Meg persze nem mindegy milyen kapcsolatot szeretnel hosszu tavon szerintem egyik sem fog mukodni. Masodikkal ahogy leirtad nem lenne problema de tapasztalatbol mondom aki nem eleg ferfias meg kulsore nem jon be annyira az egy ido utan teljesen hidegen fog hagyni barmilyen fonyeremeny
2018. nov. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

Azt válaszd, amelyiknek nagyobb az övcsatja, vagy amelyiknek fényesebb a csizmája. Ha nem hordanak övet vagy csizmát, akkor természetesen azt, amelyik messzebbre tud köpni.

32/f

2018. nov. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Az elsőben mindenképp kételkedek valahol.Mikor nagyon elkezdtem kételkedni,arra gondoltam bárcsak jönne valaki,aki ellentéte jellemben vele,és nyugodtabb.Jött is aztán véletlenül.De úgy érzem őt irányítani kellene kissé,nem annyira férfias,határozatlan.Viszont ugye lelkileg jobban egy síkon vagyunk.
2018. nov. 30. 00:02
 6/25 anonim ***** válasza:
64%

Most komolyan mi döntsünk helyetted?

Melyiket szereted?Melyik szeret jobban téged?Mindkettőnek vannak jó és rossz tulajdonságai mint minden embernek.De azok a tulajdonságok egyébként is változni fognak ha komolyra fordul a kapcsolat.

2018. nov. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
Ugye ez csak egy troll? Nem szeretnem elhinni, hogy letezik ilyen gyoker no, aki ilyen szempontok szerint merlegel ket ferfi kozott, es ugy akar donteni, hogy idegenek velemenyet kerdezi. Dobbenet.
2018. nov. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%
A kérdező egy idióta.Komolyan ezeket a tulajdonságokat mérlegeled párválasztásnál?
2018. nov. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%

"Mi alapján kellene döntenem,ti mit szoktatok nézni a legjobban ?"


Én például azt, hogy tud-e írni, olvasni? Mert aki még azt sem tudja, hogy a vessző, meg a mondatvégi írásjelek után szünetet teszünk, az olyan idióta, hogy nem sok dologról lehet vele kommunikálni.

2018. nov. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Akkor hallgatom,mit kell nézni párválasztásnál ?
2018. nov. 30. 00:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!