Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátható az amit az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható az amit az exem tett velem? Megütött és a szemembe tagadta le.

Figyelt kérdés

Elment iszogatni a barátaival.

Hívtam 3-szor hogy siessen sír a baba nehéz nekem egyedül.

Ennek ellenére hajnal 1-kor beállított.

Ki volt akadva hogy mért nem alszik a baba már.

Hozzám vágta hogy szar anya vagyok és hülye amiért nem tudok elaltatni egy babát.

Ezután én megmondtam neki aludni szeretnék kicsit pesztrálja még


Erre elkezdett retkes qrvázni engem.

Én erre adtam neki egy pofont neki esett az üvegajtónak.

Bevette a kezét véres lett neki.

Aztán tovább mondta hogy retkes qrva vagyok.

Meglöktem mire életemben másodszor lepofozott.

Miután hozzávágtam mit tett jött a hidegzuhany a szemébe nézett és azt mondta ő nem tett semmit..

Azt tudni kell ő skizofrén volt gyermekkorában és bipoláris személyiség.

Az anyját verte az apja valszeg azért lett ő is ilyen.

De mindegy.

Majd hozzám vágta hogy én egy féltékeny senkiházi vagyok.

Bent volt a szülésnél de én már akkor is az voltam.....

Tudom én választottam őt de most hogy a szemembe nézve meghazudtolt és letagadta hogy még ezt nem tudom kiverni a fejemből.


2018. dec. 1. 01:35
1 2 3
 1/26 Zoequeen válasza:
43%
Hát ne haragudj de en menekülnek egy ilyen ember elöl! Egyszerüen nem beszamithato mit csinalsz ha gyerekedet üti meg???? En senki felett nem itelkezem de azert ez durva!!!!! Plane hogy psychis problemai voltak hat nem tudom 😧😧
2018. dec. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Zsák a foltját.


Te kezdted a pofozkodást, nemtudom mit vársz.


Lényeg a lényeg: hagyd el, költözz el, meg néha nézz be azért dühkezelésre te is, mielőtt a gyereket rázod meg legközelebb...

2018. dec. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%

Azért ugye azt tudod hogy nem csak ő nem normális kettőtök közül? Egyrészt mi a frászkarikának hívtad fel ha egyszer elment inni, sír a baba és? Felnőtt nő vagy szültél egy gyereket és nem tudod kezelni ha sír?? Két gyereket nevelek számtalanszor megy el a férjem a haverjaival de egyszer sem hívtam haza azért, mert sír a baba....nyilván bökte a csőröd hogy ő mehet bulikázni te meg nem.

Ez van. Én sem vagyok boldog mikor a párom elmegy, de bepótoltatom vele amit kihagy ne félj....te is inkább ezt tedd és ne akkor zargasd mikor lazítani próbálna. Akkor minek engeded el egyáltalán?


Másrészt meg vadb.om ez tény meg te is az vagy ha nem hagyod ott, legyen már benned egy kis tartas!! Ha az exed, akkor mit keres ott egyáltalán? Én értem hogy egy baba fárasztó, és biztosan ki is vagy merülve, de gondolom ismerted a párod milyen és annak tudatában vállaltad a gyermeket. Szóval ha tetszik ha nem sajnos nem számíthatsz rá, és én messzire elkerülném mielőtt a gyerekre kezet emel (és csak merem remélni hogy tenis tudod fékezni majd az indulataid ha róla lesz szó...)

2018. dec. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Volt ilyenben részem,agyilag nem beteg emberrel.Kizárt a lakásból,megütött,miegymás,de utána szerinte ilyen nem történt.Gondolom a pia meg a drog miatt nem emlékezett rá,vagy nem akart.Ennyi.Ez ennél csak rosszabb lesz.
2018. dec. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%

Én csak a babát sajnálom. Remélem nem esik bántódása egyikőtök miatt sem.

Edfig nem írtam egyik kérdésedhez sem, de már mnem bírom olvasni a történetedet. Kérlek, adjátok örökbe! Nem való nektek gyerek.

2018. dec. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom miz vártál,

Miután egy részeg embert úgy megütsz, hogy utána vérzik???


A párod jó nagy gyökér, bunkó

Nálunk nem "szokás " a retkes quvázás


De egy részegg emberre rábíznád a babádat, hát gratulálol.



Zsák a foltját



Lesz itt még baj

2018. dec. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

"Úgy kezdődött, hogy visszaütött,"

Örülj, hogy nem jelentett fel családon belüli erőszakért!

.

Nem értem a panasz okát.

Te is pofozkodsz, ő is pofoz. Legalább van valami, amit egyformán csináltok.

.

Visszacsinálni nem lehet, de tényleg te választottad.

.

Elhiszem, hogy fáradt voltál már, de éjjel 1-ig haverjaival iszogató valakire (még ha élettársad is!) rábíznád a babátok pesztrálását?

,

Ha már "ex"-ed, akkor kései a kérdés, vagy pedig mit keresett az exed nálatok éjjel?

.

"ő skizofrén volt gyermekkorában és bipoláris személyiség"

Kései bánat, de tudtad, hogy mérgező virág, mégis leszakítottad és szagoltad.

2018. dec. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%

Itt nem csak a paliddal van a baj. Ahogy írták, felnőtt nő vagy, minek kellett haza hívni a buliból, azért mert sír a gyerek? Ha otthon lett volna nem sírt volna? Napközben ha dolgozik, akkor is fölhívod, hogy menjen haza azonnal mert nem bírsz a saját síró gyerekeddel?

Gondolom jó ürügy volt, hogy úgy viselkedj mint egy sárkány, azt hitted ez egy jó kifogás lesz, miért parancsoltad haza. Nem tetszett hogy ő bulikázgat de még otthon vagy. A másik az, hogy láttad, érezted rajta hogy részeg, és oda adtad volna neki a kölyköt, hogy pesztrálja? Normális vagy?

Ha részeg az ember, akkor nem állunk le vele kötözködni, de te pont ezt tetted. Nem tetszett hogy buliba volt, jól érezte magát, gondoltad hogy ezzel szivatod meg egy kicsit érte. Részeg ember ide vagy oda, ők nélkül senkit nem qváz le a párja még akkor se ha részeg. Sántít nekem a történet, de az biztos hogy egyikőtőknek se kellett volna az a gyerek.

2018. dec. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Összeilletek. Te kezdted már ne is haragudj. Szegény baba, szép élete lesz mellettetek.
2018. dec. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Játékok jete van a Brendonban,vegyél valamit inkább 😉
2018. dec. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!