Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség a nőcsábász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a nőcsábász nős férfiak és a nárcisztikus, nős férfiak között?

Figyelt kérdés

Kérlek írjon nekem nős férfi, aki sportot űz a felesége melletti kapcsolatokból.

Ha találsz egy férjezett nőt, aki szintén csak szeretőt keres, akkor szédíted együttélési szándékkal?

Bünteted a kapcsolatotok alatt csenddel (napokra eltűnsz, nem válaszolsz),ha szabadulnivakar a szeretőd újra és újra hazudsz, hogy ismét legyen neked?


Fogalmam sincs, hogy egy nőcsábász vagy egy nárcisztikus szerető tette tönkre az életemet. Értelmetlenül, mert csak szeretőt akartam és tisztességgel elengedni, ha vége.

Durva, aljas játszmát játszott...


2018. dec. 2. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, milyen volt? Egy aljadék volt, ha játszmázott. Egyébként a nárcik sosem vallják be, hogy azok, nem is gondolják ezt magukról. Ők nem vallanak be ilyet, hogy büntetik a másikat stb. Pedig ezek a módszereik. Szerintem az elengedéshez az kéne, hogy magadban gondold át, aztán engedd el és ne foglalkozz vele, ne rágódj rajta soká. Szerető meg ne legyél, nem érdemes.
2018. dec. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lesz nárcisztikus, az egy nagyon komplex személyiségzavar. Csak egy pö cs. Neked meg nem kellene nős férfival foglalkozni.
2018. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha csak "sima" nőcsábász akkor nem búntet csenddel és nem játszmázik.

Na ezért nem kell nős férfivel kezdeni, mert ők játszmáznak amíg nekik jó, aztán kidobják a szeretőt, mint a rongyot.

2018. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jah...nem kell kikezdeni valóban.


De nem enged el...igazából lelkileg kötni próbál. Amikor sírtam, mert kidobott, érzéketlenül "sziat" mondott. Majd 2 hét múlva ujra kezdte az udvarlást...együttélésre biztatott.

Mostmár utólag talán mindegy. Megszakítottam vele a kapcsolatot. Csak erdekelt a véleményetek, hogy nem normális, vagy nőcsábász!?

2018. dec. 2. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezekkel meg kell szakítani a kapcsolatot teljesen, hanem tönkre fog tenni. A nárcisztikus ilyen amilyen a te "gavallérod". Húzd meg erezd el játszik. Manipulál.
2018. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!