Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én nem szeretek bulizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem szeretek bulizni, de a párom igen az szerintetek mennyire váló ok? (Több lent )

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem vagyok egy bulis csaj, nem bírom az alkoholt, kevéstől is képes vagyok egy napig hányni, mert nem bontja le a szervezetem.. Pár éve nem volt ilyen gondom még és addig járkáltam én is, persze mértékkel. Az a baj hogy józanon nem bírom elviselni a részegeket, még a páromat se nagyon, mert kifordul magából, így nyilván nem járok velük. De sajnos ő ilyenkor képes napokig ignorálni engem és ez baromi rosszul esik, mert semmit nem tudok róla és sokszor nehéz ez a vak bizalom. Utólag szokott pár szóban mesélni, de ennyi. Én meg nem is nagyon járok azóta sehová, mert a régi barátaim is csak isznak, buliznak még mindig, igazából már tök magányos vagyok emiatt.. És néha uram bocsá jól esne "visszavágni" a páromnak is ezzel, hogy elmenni valahová és nem keresem addig, mert hiába beszélem ezt meg vele százszor, nem érti mi a gondom. Félre ne értsetek, alapvetően, ezt leszámítva jó a kapcsolatunk és minden mást meg tudunk beszélni, sajnos ez valahogy mindkettőnknél vakvágány és érzékeny pont. Őt régen egy csaja nem engedte soha sehova és besokallt, ezt értem is és nincs azzal bajom ha eljár, csak azzal, hogy olyankor én nem létezem. Engem régen csaltak már így, nekem ezért fáj. Valahogy itt mégis megreked a kommunikáció. Szerintetek mit tehetnék? Sajnos kezdek besokallni ettől, minden jó ellenére, ezt ő is látja és nő a feszkó..

2018. júl. 8. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Már össze sem kellett volna jönnöd vele.
2018. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy ő is csal téged?
2018. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szinte teljesen kizártnak tartom. Abban biztos vagyok, hogy szeret, ezért is írtam, hogy minden más oké a kapcsolatban és ezen szeretnék túllemsülni valahogy.
2018. júl. 8. 11:23
 4/14 A kérdező kommentje:
*túllendülni, bocsánat.
2018. júl. 8. 11:28
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Zuhansz!
2018. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"ő ilyenkor képes napokig ignorálni engem"

Teljesen mindegy miért teszi ezt és utána milyen szívhez szólóan kér bocsánatot. Miért tűröd ezt? Apukád így bánt anyukáddal, amikor udvarolt neki? Gondolom nem.

"alapvetően, ezt leszámítva jó a kapcsolatunk"

Bullshit. Ezt a szófordulatot úri köröben nem használják, mert amint kimondja valaki rögtön elpirul, ugyanis érzi, hogy ilyet csak egy lúzer mond. Ugye nem akarsz lúzer lenni?

"Szerintetek mit tehetnék?"

Emberismeret, önismeret, ragaszkodás az értékeidhez, ne legyél nyámnyila. Legközelebb olyan fiút válassz, akivel egyeznek az értékeitek.

2018. júl. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, Kérdező, hogy próbálsz magadnak is hazudni : " ezt leszámítva jó a kapcsolatunk "

Hogy volna jó a kapcsolatod, amelyben napokig nem letezel, mert a parod alkasra vedeli magát ? A masik dolog az, hogy szerintem ez olyan súlyú dolog, hogy nem is lehet leszámítani. Nem arról van szó, hogy megígérte, hogy éjfél-egy körül hazaér, de csak két órára ért haza, mert elmaradtak kicsit a barátokkal/kollégákkal és ejnye-bejnye....

Azt, hogy az exe nem engedte sehova, erre a kapcsolatra vetíti ki. Az akkori korlátokat most dönti le. Nem fontos neki, hogy érzed magad mellette...

És ( számomra ) undorító a részeg ember, aki kifordul magából.

Ha fontos neked, mégegyszer próbálj erről beszélni vele. Viszont, ha semmi nem változik, nem árt megfontolni a szakítást.

2018. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

*párod aljasra.

És az esetleges többi elgépelés miatt is bocsánat.

2018. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A pasi problémás. Minden kapcsolatában az lehetett. Gondolj bele, a következő barátnőjének ugyanazt fogja mondani rólad, amit most neked az exéről. Ugyanaz kezdődik most veled, ami az előző kapcsolatában volt. Nem fog megváltozni érted sem, másért sem. Napokra eltűnni? Most komolyan, léteznek még olyan bulik, mint régen Sárándon meg az ilyesmi helyeken voltak? Napokig csak kábítószerrel lehet bulizni. Másik lehetőség, hogy máshol tölti ezt az időt. Semmilyen elfogadható indok nincs arra, hogy valaki elindul pénteken bulizni, és hétfőn jelentkezik. Feleslegesen eltöltött minden perc, amit vele töltesz, az időd meg csak megy, pocsékolod a semmiért.
2018. júl. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet, vagyis majdnem. Párom általában buli közben is ír, jelez nekem. Pl mikor elindul, Max a szórakozó helyről egy üzenet, illetve mikor már haza ér. Én nem szeretek bulizni, de tudom, hogy néha neki kell, így ereszti le a fáradt gőzt.

Jól eső érzés, hogy ennyire figyel arra, hogy ne aggódjak.

Nem tudod ezt vele megbeszélni? Hogy nem azt kéred, hogy folyamatosan a telefonon lógjon, nem számon kérni szeretnéd, de nem akarsz aggódni,és egy egy üzenet jól esne.

Én sem bírnám elviselni, ha párom teljesen figyelmen kívül hagyná az érzéseimet. Illetve párommal megbeszéltük, hogy az alkohol is jobb ha csak mértékkel történik. Főleg ha valaki teljesen kifordul magából.

Ez is hosszú távon tönkre tesz. Agyal és kattog az ember, és fáj, hogy a másikat az érzéseid nem érdeklik.

2018. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!