Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok és úgy tűnik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok és úgy tűnik, hogy a párom nem vonzódik már hozzám. Többi lent!?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden:

27 hetes terhes vagyok, a párom külföldön dolgozik, hétvégente mindig itthon van.

Egyre kevesebbszer szexeltünk, sőt volt már hogy 2 hét alatt 1x volt úgy együtt.

Volt hogy nekem nem volt kedvem, de leginkább ő alszik be. Napközben nem törekszik arra, hogy bármi legyen, inkább kitalálja hogy menjünk ide-oda. Mellékesen 17 kilót szedtem fel eddig egy terhesvitamintól, tehát már vannak pózok amik nem jöhetnek szóba. Egyszer már említettem neki, hogy 2 hete nem volt semmi és úgy érzem, hogy már nem tetszem neki, erre gyorsan mondott mindenfélét, hogy mennyire tetszem neki, gyorsan szexeltünk egyet (nekem nem is volt jó), kb le lettem tudva, aztán ment a dolgára..

Nincs arról szó, hogy félne, hogy kàrt tesz a babában vagy hogy lenne valakije.

Én hiába sütöm a kedvencét, hiába csípem ki magam, hiába kezdeményezek finoman.. semmi :(

Nem akarok túl kezdeményező se lenni, mert akkor nem érezném, hogy ő akarna. Tehát szeretném azt érezni, hogy alapból így is tetszem neki anélkül, hogy bármit tennék.

Mások még így is megnéznek az utcán vagy akárhol, csak ő nem tekint már úgy rám. Mondogat meg hét közben is ír kedves dolgokat, de ez kb megáll a szeretetnél....


2018. dec. 2. 19:30
 1/9 Izabella220 ***** válasza:
87%
Szia én már egy pár hónpos csoda anyukája vagyok.Ne ijedj meg,ezek normálisnak számítanak.Velem is hasonlóan volt,csak plussz a hormonok miatt mindent drasztikusan éltem meg.Nyugi mikor meg lesz a pici lassan helyre állnak a dolgok.Nem egyformák a férfiak,van akinek végig megy,van aki kicsit ettől zárkózottabb.
2018. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem szeret úgy szexelni, hogy közben egy baba van a hasadban. Őszintén szólva ez nekem is furcsa lenne.
2018. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Atyaúristen ! Mi van abban a terhesvitaminban ? >.<

32/f

2018. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amikor a feleségem terhes volt,talán egy vagy két alkalommal szexeltünk a terhessége alatt és a 2. terhesség alatt talán egyszer.

Az első trimeszterben pánikolt,hogy elvetél,a másodikban,ami arról híres,hogy a nők szexuális vágya nagyobb,mint a terhesség előtt,akkor is csak egyszer.

A terhességi toxikózis miatt 47kg-ból 89kg lett,a vérnyomása 110-ről 180-200,így megetettem,hogy nem akar.

Nekem is furcsa érzés,amikor már ultrahangon látod a picit,hogy szexelj.

Nyugodj meg ettől csak rosszabb lesz,ha megszületik és hasfájós baba lesz,mert akkor még aludni sem fogtok,nem csak szexelni.

2018. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

"Atyaúristen ! Mi van abban a terhesvitaminban ? >.<"


Csokoládé, és zsír

2018. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 peca1000 ***** válasza:
43%

Már ne haragudj, de ahogy nő a hasad, benne a gyerekkel persze, hogy nem vagy olyan vonzó testileg, mikor még nem voltál terhes.


Bizarr is így szexelni, meg maga a tudat, hogy szex közben sérülhet a gyerek is.


Ha megszületik a baba, és eltelt pár hónap, fél év, év, szépen visszatértek majd a korábbi nemi életetekhez.

2018. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Ne haragudj,hogy ezt mondom,de a 17kg elég soknak tűnik. Én 28 hetes vagyok 8kg plusszal és ezt is soknak érzem. Én is szedek terhes vitamint. Mi sem szexelünk annyit,mint,amikor nem voltam terhes,de, azért a heti 2 megvan, és, amikor rám néz, akkor érzem, hogy gyönyörűnek lát és ezt el is mondja minden nap. Nekem nagy szerencsém van vele. Szerintem ne aggódj ezen, amint megszületik a babátok visszaáll minden szépen lassan. A férfiak másképpen működnek,de amíg melletted áll és érzed,hogy szeret addig szerintem nincs baj.
2018. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se aggódj. Én kettőt szültem a páromnak és nem vittük túlzásba az együttlétet ez idő alatt. Nem is volt probléma köztünk megbeszéltük. Akkora hasam volt hogy semmilyen póz nem jöhetett már 7 hónaposan sem szóba. Most minden a régi. Ne aggódj ez csak ebben az állapotban nehéz neki is. Azért mert nem mondja tudat alatt ott van az ő fejében is hogy ott a baba.
2018. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Hasonlo dolgokat gondoltam en is. Tudom, hogy sok a 17 kilo, hiszen az egesz terhesseg alatt 20kg ami normalis es meg van vissza par het.

Remelem rendezodik ez a dolog. Hetvegen beszelek vele errol megegyszer, mert vasarnap is mielott indult volna vissza kulfoldre, indulas elott nem sokkal szexeltunk, de nekem fajt es nem volt jo.. aztan maskepp csinaltuk, de mondhatni hogy csak uritett egyet... :(

2018. dec. 4. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!