Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi miatt miért haragudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi miatt miért haragudott meg a barátnőm?

Figyelt kérdés

Feküdtünk az este egymás mellett, már majdnem aludtunk amikor megkérdeztem tőle, hogy hogy tud együtt lenni egy csúnya sráccal? Hogy lehet az, hogy összejött velem mikor annyi nagyon jóképű srác szaladgál az utcán...

Erre ő sóhajtott egyet és tök komolyan megkérdezte, hogy ezt már megint komolyan gondolom? Amire én válaszoltam, hogy igen. Aztán megint sóhajtott egyet, befelé fordult és aludt. Gondoltam, hogy oké, majd reggelre megbékél. Erre azonban adott egy puszit és hazament. Komolyan nem értem, ma alig beszélt még velem.

21/F



2018. dec. 2. 20:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
*Ja és ne kérdőjelezd meg a z ő döntését. Van egy csomó másik pasi, de ő téged akar. Bízz az ösztöneiben, a megérzéseiben, hogy neki te kellesz, ne kérdőjelezd meg a választását; hanem higgy önmagadban. Ő is nagyon szeret téged, nem érti, hogy te önmagadat miért nem. Lehet, hogy el is szomorította ez az eset. Mindenesetre így semmiképp ne hozd föl neki többet, meg egyébként arról sem kell feltétlenül beszélned, hogy rondának tartod magad; viszont arról beszélhetsz ha nagyon nyomaszt és kia karod beszélni magadból és úgy érzed megértene különben ha nem értenétek meg egymást minek lennétek együtt; de őt hagyd ki belőle, tehát azt hagyd ki belőle, hogy az ő döntését megkérdőjelezed; hanem csak max arról panaszkodj, hogy nem látod magad szépnek. De inkább arról sem kell , szeresd önamgadat;ő is azt szeretné, és így tudna veled melletted felhőtlenül boldog lenni ,ha nem keseritenéd el ezzzel folyton, hogy nem vagy szép
2018. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Most már kezdem érteni. Megpróbálok változtatni. Ha meg kidobna akkor meg az lenne a baj, még jobban elvenné az önbizalmam. Csak sajnos így tényleg nem tudok vele olyan önfeledten boldog lenni.
2018. dec. 2. 22:28
 13/24 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:Igen, mert kételkedem is benne. Nem tudok így teljesen nyugodt, boldog lenni mellette. Mindig attól tartok, hogy majd lecserél valami jobb pasira. Már akartam vele szakítani emiatt, de sose tudtam. Mindig úgy vagyok vele, hogy minden plusz nap egy ajándék, de aztán rájövök, hogy minél tovább húzom annál nehezebb lesz elválni. Sajnálom, hogy ilyen vagyok... :( # 6/12"

Nem valo neked még a párkapcsolat. Barátnö helyett egy kutya kellene neked. Talán annak az öszinte vonzalmában tudnál hinni.

2018. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Kérdező kezdek kételkedni abban, hogy vannak tökeid. Szedd már össze magad és ne rinyálj annyit, mert az a csoda, hogy veled van még a barátnőd. Egyfolytában más lelkét meg önbizalmát ápolgatni baromi fárasztó. Egy férfinak lelkinek stabilnak kell lennie, olyannak akire lehet pakolni, aki elviseli az élet nehézségeit. Rád papírlapot nem tennék. Rinya helyett becsüld meg a barátnődet, amiért ott van melletted és fogd már fel végre, hogy nem vagy egy darab sz..r
2018. dec. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Nem megy, mindig próbáltam magam türtőztetni mikor megkérdezte, hogy mégis mi a bajom van, miért vagyok annyira komoly. Ma azonban mégiscsak elmondtam neki, hogy szerintem ő túl jó hozzám, és inkább szakítsunk ahelyett, hogy megcsalna, így meg úgyis az lett volna a vége előbb-utóbb, az pedig nagyon rosszul érintett volna.

Megint totál kiakadt és ismét hazarohant.

Nem is akarok többet barátnőt, régebben akartam, ez lett belőle.

2018. dec. 3. 11:35
 16/24 anonim ***** válasza:
neked nem való barátnő, és erre végre ő is rájött.
2018. dec. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Sajnálom, nem tehetek róla.
2018. dec. 3. 11:51
 18/24 anonim ***** válasza:

"Ma azonban mégiscsak elmondtam neki, hogy szerintem ő túl jó hozzám, és inkább szakítsunk ahelyett, hogy megcsalna, így meg úgyis az lett volna a vége előbb-utóbb, az pedig nagyon rosszul érintett volna."


Jézusom, te elmebeteg vagy? Ezek után ki is vágnálak, mint macskát...

Hány éves vagy, 8?

2018. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Miért vagyok elmebeteg? Szerintem csak önbizalomhiány.
2018. dec. 3. 19:20
 20/24 anonim ***** válasza:

"Sajnálom, nem tehetek róla."


HÁT AKKOR KI???

2018. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!