Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi miatt miért haragudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi miatt miért haragudott meg a barátnőm?

Figyelt kérdés

Feküdtünk az este egymás mellett, már majdnem aludtunk amikor megkérdeztem tőle, hogy hogy tud együtt lenni egy csúnya sráccal? Hogy lehet az, hogy összejött velem mikor annyi nagyon jóképű srác szaladgál az utcán...

Erre ő sóhajtott egyet és tök komolyan megkérdezte, hogy ezt már megint komolyan gondolom? Amire én válaszoltam, hogy igen. Aztán megint sóhajtott egyet, befelé fordult és aludt. Gondoltam, hogy oké, majd reggelre megbékél. Erre azonban adott egy puszit és hazament. Komolyan nem értem, ma alig beszélt még velem.

21/F



2018. dec. 2. 20:10
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ilyen vagyok alapból, ilyen is voltam. Nem én kezdeményeztem a lánynál, magamtól én rá sem mertem volna nézni.
2018. dec. 3. 19:33
 22/24 anonim válasza:

Szerintem szakítsatok inkább, ne kínozd a látványos szenvedéseddel szegény lányt. Inkább érj még egy kicsit, aztán, ha készen állsz egy kapcsolatra, akkor hajrá. ;)

Mennyi idős vagy?

2018. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
*Milyen idős vagy?
2018. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
21 vagyok. Nem tudom hova már ettől tovább érni...
2018. dec. 6. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!