Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom? (infó bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A sztori a következő: Párom eleinte nem merte elmondani, hogy napi szinten 2-3 füves cigit szokott szívni. Eleinte még csak hétvégén egy volt, úgy gondoltam, mindenkinek vannak hiába így belefér, de mikor már napi szinten így nyomja ez kicsit sok nekem.

A másik, hogy észre kaptam egyszer, hogy több nővel flörtöl az interneten (elég csúnyán) megbeszélni nem hajlandó, sajnálja ugyan, de azt mondta erre, hogy "unatkozott".

Szerintetek van-e így értelme az egésznek? Meg fog változni? Kicsit elvagyok bizonytalanodva...


Köszönöm a válaszokat!



2018. dec. 3. 10:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme és nem fog megváltozni.
2018. dec. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nincs értelme. aki napi 3 füvescigit szív az le van amorizálva teljesen. heti 1 szál beleférne.

de még ha nem is szivna akkor is, több nővel flörtöl, már csak azért koccolnék.

2018. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, érzem én is, hogy ez nem fog működni. Azt mondta leáll mind a két témában kapcsolatban.. de valahogy nem tudok hinni neki.
2018. dec. 3. 10:47
 4/13 anonim ***** válasza:
és mikor mondta hogy leáll? és azóta leállt? gondolom nem.
2018. dec. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát ez elég friss dolog.

A füvezésről nem állt le, nem is akarja letenni.

A flörtölés téma... bízhatok benne, de tudom, hogy koppanni fogok. Arra mindig azt mondja, hogy: hogy vegyem figyelemben, hogy velem van nem velük engem szeret stb...

2018. dec. 3. 10:54
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Hát figyelj én férfiként mondom (akinél évi 2-3 vicces cigi belobban), hogy aki 2-3 blázt eltol NAPONTA, az egy komolytalan kisfiú, aki csak a mámornak él. A flörtölgetései is ezt bizonyítják.


A kérdésedre magad is tudod a választ.

2018. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

A füves cigiről: Nekem párom szokott szívni a haverokkal. Ezt az elején elmondta, azt mondtam, ez nekem belefér, de a rendszeres fogyasztás nem. Egy idő után már esténként elszívott egyet, mondjuk nem minden nap de heti kb 4.

Akkor megmondtam neki, hogy arról volt szó, hogy néha, és a társasággal.

DE én nem fogok esténként arra hazajárni melóból hogy a párom totál be van tépve és 2 értelmes mondatot nem lehet vele váltani, és ha tovább megyek, így közös jövőt és családot sem fogok vele sem tervezni sem alapítani, mert isten mentsen hogy a gyerekeim előtt ez a példa legyen.

Abba már beletörődtem ,hogy ha lesznek gyerekeink, a serdülőkorban apa nem fogja nekik elmondani, hogy a drog az rossz, ezért ne drogozzál, de az még messze van, addig bármi lehet. De hogy ez nekem napi szinten belemásszom az életembe, azt nem szeretném. Ha a haverok közül valaki körbe ad egy cigit, hát egészségére, ha jelen vagyok sincs egy rossz szavam sem, hiszen ez volt benne a "csomagban".

Azóta nem szívott otthon (tudtommal a haverokkal sem, de az nem tartozik rám ebben a formában).

A csajoknak irogatással kapcsolatban: unatkozott? Mosogasson el vagy vigye le a szemetet. Nálam egyetlen ilyen dobása lenne, ha még egyszer kiderülne hogy másokkal irogat olyan dolgokról,amik nem illenek bele abba hogy velem van kapcsolatban, már mehetne is azokhoz, akiknek "unalmában" irogat.

Mondjuk én nem félek az egyedülléttől, egy rossz kapcsolatnál sokkal de sokkal jobb, ha nincs. De ha már van, az legalább ne legyen rossz.

2018. dec. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Mélyen legbelül tudtam, hogy ez egyáltalán nem normális, de vártam arra, hogy mint más idegen miként látja át ezeket.


Sajnos nem ismertem meg eléggé, mikor összejöttem vele. Hibáztam.


De ebből semmi jó nem fog kijönni ha vele maradok ugye?

Ugyan olyan komolytalan lesz velem szemben?

A cigi miatt csinálja ezeket, vagy bennem nem talál meg valamit?

2018. dec. 3. 11:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert egy 💩, amit le kell húzni a 🚽n.
2018. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Exem is hasonló kaliber volt, úgy repült, hogy a lába nem érte a földet. Bár ő ígérgetés után titkolta a drogot. Bár ugyanúgy züllött le értelmileg és anyagilag is.

A csajjal pedig, akivel ők csak "barátilag" beszélgettek, meg flörtöltek azóta együtt vannak. Mondjuk nem sajnálom tőle, ha egy szektás (mert emellett nagy hitgyülis) drogos kell neki, egészségére. Nekem a hátam is borsódzik, hogy egyáltalán anno közöm volt hozzá.

Az pedig mindegy, miért csinálja a pasid. Te nem fogod tudni megváltoztatni, csak egy pszichomókus, meg az elvonó, mivel itt napi szintű használat van, nem héba-hóba. Itt mind fizikailag, mint pszichésen függ már tőle. Te ehhez kevés vagy, és hiába erőltetnéd, nem fogja elhinni, amíg nyakig nem úszik a szarban. Majd max akkor, ha nem lesz jobb dolgod, segíthetsz neki, addig felesleges.

2018. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!