Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a legtöbb lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a legtöbb lány?

Figyelt kérdés
A barátnőm durcás mert milyen volt a napod helyet pár napja azt szoktam írni/kérdezni hogy mi újság ?.Egyből azzal jött hogy valami megváltozott köztünk,nem szeretem stb.Meg azt mondta a legtöbb barátnője azt szokta kérdezni hogy milyen volt a napod (Én erre írtam,hogy én nem vagyok olyan mint a barátnőid,meg a legtöbb lány pasija én én vagyok)Szerinte lehetnék érdeklődöbb,ha nem írok vissza egyből akkor egyből akkor is hogy nem szeretem,mással beszélek stb.Szeretem,de ezzel ki tudd késziteni,igazából azért se beszélek erről vele,mert felesleges akkor úgy is jön megint a nem szeretem stb.Ilyenkor hiányzik a szingli élet,egyszer nem kerestem egész nap,akkor is ez volt.Ő miért nem kereshet engem,miért elvárás hogy a fiú hívja a lányt,a telefonszámla nekem se ingyen van.Néha már annyira elegem van,ilyenkor elmegy az egész párkapcsolati dologtól a kedvem.
2018. dec. 3. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát barátom, ezzel a lánnyal ne tervezz hosszútávra! Már most akaratos, dirigál, nem tartja tiszteletben a másikat,nincs semmi bizalma feléd ez nem lesz hosszútávú! Szerintem jobban jársz ha megmondod neki,hogy anyukáddal csináld ezt ne velem és szia! :)
2018. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem a párkapcsolattol megy el a kedved, hanem a lánytól, akit babusgatni kell vagy hisztizik. Ez nem párkapcsolat amid van.

Nem tudom milyen lányokkal beszélsz, de nálam még soha nem volt ilyen probléma. Ha látom is egy lányok hogy ilyen szinten van már le is koptatnam.

2018. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
ne foglalkozz vele, ha tojsz a fejére csak mégjobban ragaszkodni fog hozzád. ha meg becsicskulsz neki akkor előbb utóbb rádun.
2018. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyomkodod sokat a barátnőd társaságában a telefonod?

Nálunk is az van, hogy a barátom órákig nem ír vissza, ami nem esne rosszul ha nem nyomkodná mellettem állandóan a telefonját.


Az pedig, hogy a milyen napod volt helyett miújságot írsz, tényleg hiszti...

2018. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a hisztérikát :D
2018. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd több mint 13éves akkor ne tervezz vele hosszú távra mert ki fogja készíteni az idegeidet és rád fog akaszkodni. Ő az ellenőrizgetős fajta, aki ha együtt éltek sem hagy majd két percig nyugodtan gépezni. Lány vagyok, ismerősi körömben vannak ilyenek, nem véletlenül nem vagyok velük közeli kapcsolatban, de mint "benfenntes" elmondom, hogy 2 hetente van új kapcsolatuk emiatt...
2018. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok és nem minden lány ilyen. Én ilyen emberrel alapból össze sem jönnék. Ettől még lehet valaki jó ember meg kedves de könyörgöm ki az istennek van ideje nonstop a telefonján lógni? Meg kedve.? Nekem nincs. Én messengeren kb. 2 max 3 emberrel beszélek mondjuk rendszeresen a legközelebbi barátaimmal meg egy lannyal akivel így most barátkozunk de velük sem állandóan. Van hogy napokig egy pár szót. És? Ha lenne barátom neki sem irogatnék folyton és én sem várnám el. Inkább várok pár napot és beszélgetek személyesen emberekkel.

Ez nem normális! Értem én hogy 21. század de ez azt jelentené hogy az embernek nincs offline élete? Van olyan barátnőm aki olyan mint a te barátnőd és volt hogy rám is besértődött hogy nem írtam vissza 5 percen belül. Aztán megbeszéltük és idővel elfogadta hogy ez van, én ilyen vagyok.

A barátnödnek is el kellene fogadnia hogy nem akarsz/tudsz folyton irogatni neki.

Eszem meg áll...

2018. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én néha szoktam hasonlót csinálni, de akkor inkább csak viccből durcizom, nem ilyen szinten. Egyébként nálunk én pl g,akrabbab írok a barátomnak, egyetemistaként több időm van rá, de az érdeklődés kölcsönös.
2018. dec. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

"a telefonszámla nekem se ingyen van"=> Komolyan, 2018-ban még ilyen felmerül az általánydíjak, a viber meg a messenger világában?

Na mind1, a barátnőd elég hisztis darab, aki sztem azon is kombinál, ha a jobb kezed helyett a ballal értél épp hozzá.

Bár nem tudom, a "látta, de nem ír" jellemző-e rád, vagy hogy a haverok fontosabbak, mert ezek kiakasztóak lehetnek. Amiket írtál, az viszont inkább a "nincs probléma, akkor gyártunk" a barátnőd részéről...

2018. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a kérdést nem inkább a tini párkapcsolatok kategóriába szántad? Hány évesek vagytok?
2018. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!