Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Martin82 kérdése:

Kutya az ágyban?

Figyelt kérdés
Barátnömnek(friss kapcsolat, 2 héonapos) van egy kis kutyája illetve a hugának is egy akivel együtt él. Ö mindig a kutyájával alszik. Amikor ott vagyok nála engem kifejezetten zavar és mondtam, hogy nem szeretnék 2 kutyával az ágyban aludni, de egyel sem. Nagy veszekedés lett belöle, hogy ö 15 éve igy alszik és a kompromisszum az lett, hogy felveszi a kutyát amig elalszik aztán leteszi a helyére. Engem kifejezetten irritál, hogy utána meg egymáshoz nyúlunk. Szex stb...Ha megint szóvá teszem tuti vita lesz belöle. Akár rá is mehet a kapcsolat. Mit kellene tennem, ki mit gondol?
2018. dec. 4. 15:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Vagy megszoksz, vagy megszöksz, Hidd el ezt nem fogod tudni megváltoztatni. Amúgy nekem is van kutyám, imádom , de a kutyának nem a lakásban, főleg nem az ágyban van a helye.
2018. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Keress olyan nőt, aki hozzád hasonlóan nem szereti az állatokat, vagy törődj bele. Nyilván itt te leszel lapátra téve, nem a kutya, akivel 15 éve együtt él a lány, teljesen jogosan.
2018. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy irtak. Megszoksz vagy megszöksz
2018. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%

Mármint mi irritál azon, hogy egymáshoz nyúltok utána? Ha kezet mos, úgy sem jó?

Ez pont olyasmi amúgy, ami hozzátartozik a barátnődhöz, ráadásul nem is kevés ideje, van köztetek egy erős felfogásbeli különbség. Vagy elfogadod, vagy dobod, más lehetőséget nem látok. (Engem amúgy nem zavarna, voltak kistestű, benti, tisztán tartott kutyáim, most pedig három macskám, felőlem mehetnek az ágyra is.)

2018. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%

10 évig szobamacskákkal aludtam, de egy utcán/kertben is sétáló kutyát nem engednék az ágyamba.


főleg aki meztelenül alszik, mellette az utcakoszos kutya, hááát...

2018. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem sincs helye a kutyának az ágyban, ennek ellenére én nagyon szeretem az állatokat, volt kutyám is, de volt neki saját "ól" kialakítva a panelban. :D (tudom, tudom, nem ideális a panel, de sintérről fogadtuk örökbe és szép életet élt le velünk boldogan)


Szóval én sem engedném a kutyát az ágyba, soha eszembe nem jutott volna ilyesmi. Mindenképpen furának tartom ezt.


Mindamellett, hogy neked adok igazat, nem hiszem, hogy túl hosszú életű lesz ez a kapcsolat.

2018. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó voltam, még annyit, hogy a #2-es válaszoló és a hozzá hasonló véleményeket nyugodtan ugord át. Volt kutyásként állítom neked, hogy NEM az szereti az állatokat, aki velük alszik egy ágyban.
2018. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%
Nálam nagyobb kutyabarát nem nagyon létezik, de eszembe nem jutna, a kutyát az ágyba engedni.
2018. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16%

#1: Annyira imádod a kutyád, aki egy falkaállat (!), hogy a kert végébe kib.szva tartod. Aha. Az ilyennek minek kutya? Erősen hiányos etológiai ismereteid pótlására előszeretettel ajánlom Csányi Vilmos könyveit. Hihetetlen, hogy bárki tarthat állatot, meg csinálhat gyereket...


Kérdező, ha így viselkedsz, hamar ki fognak dobni, vagy el is mehetsz magadtól (pun intended).

2018. dec. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tennem. Keresztanyámnak van egy németjuhásza. Ez már a harmadik. Mindegyiket szerettem és sokat játszom vele mindig. Ö is nagyon szeret engem. Ez persze egy nagytestü kutya, nem jön az ágyba.
2018. dec. 4. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!