Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Martin82 kérdése:

Kutya az ágyban?

Figyelt kérdés
Barátnömnek(friss kapcsolat, 2 héonapos) van egy kis kutyája illetve a hugának is egy akivel együtt él. Ö mindig a kutyájával alszik. Amikor ott vagyok nála engem kifejezetten zavar és mondtam, hogy nem szeretnék 2 kutyával az ágyban aludni, de egyel sem. Nagy veszekedés lett belöle, hogy ö 15 éve igy alszik és a kompromisszum az lett, hogy felveszi a kutyát amig elalszik aztán leteszi a helyére. Engem kifejezetten irritál, hogy utána meg egymáshoz nyúlunk. Szex stb...Ha megint szóvá teszem tuti vita lesz belöle. Akár rá is mehet a kapcsolat. Mit kellene tennem, ki mit gondol?
2018. dec. 4. 15:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%

@11-es elfelejtette bevenni a gyógyszereit, nem lennék szegény kutyája helyében ilyenkor. :D


Kérdező, találtatok kompromisszumot, akkor mi a gond? Megértette, hogy téged ez zavar, és belement, hogy a saját kis fekhelyén aludjon ezentúl a kutya. Elhárult a probléma, de neked még így sem jó. Azért ez a kutyaundor, amit produkálsz, teljesen beteges, hogy "fujj, hozzányúl a kutyához". Kezet is lehet egyébként mosni.

2018. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem mos kezet!!!
2018. dec. 4. 15:40
 13/22 anonim ***** válasza:
45%

Szeretjük a kutyàkat is, a macskàkat is, de nekünk a puli kint az udvaron van, nem a hàzban, plàne nem az àgyban.Nincs megkötve, védett helye is van, nagyon klassz a hàzikója.

Úgy, ahogy a gyereknek megvan a sajàt szobàja, nekünk a sajàt hàlónk, a vendégeknek a vendégszoba, úgy a kutyànak sincs semmi keresnivalója az àgyban, de semmilyen àllatnak sem!


Megvàltoztatni nem tudod, de esetleg valami kompromisszumot kötni, példàul nàlad aludjatok, ne nàla.

2018. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%

#11 Azóta a kérdező moderált, ki nem vette be a gyógyszerét? Ha rám gondoltál (rohadtul nem az ágyban van a helye a kutyának) nem tudom miért nem lennél a kutyám helyében. Volt neki saját kiságya a lakásban, tudta, hogy az az ő fekvő- és búvóhelye.


Kutyának nincs helye az ágyban, pont.

Főleg ha a kutyával való fetrengés után nem mos kezet és szexelne a párjával. Ez undorító, már bocs.


Ha nem nekem címezted, tárgytalan, ellenben a sok kutyával ágyban alvó nyugodtan vegye magára és sértődjön vérig. :D

2018. dec. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
44%

Marha izgató lehet, hogy ahol alszunk, ahol a nemi életünket éljük, tele van kutyaszőrrel.

Kutya kertes hàzba való, és mint írtam, a miénknek nagyon jó dolga van az udvaron.

2018. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%

"... ember ne lakjon màr könyörgöm egy légtérben àllattal."

Mindig egy légtérben éltek az állatokkal, főként a háziállatokkal, azért is ez a neve.

Manapság meg mindenki döntse el mi fér bele a személyi higiéniájába.

2018. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
15%
En tuti teged dobnalak,nem a kutyat :3
2018. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
66%
Nektek mi bajotok van?!?! Nem az a lényeg h nem szereti az állatokat, ami biztos h nincs így, hanem h a csaj kezet sem mos a kutya után, mielőtt megfogná a pasija farkát. Hát basszus, ez azért tényleg gusztustalan! Figy, sztem mond el neki mi zavar. Ha nem változtat, akkor viszont hagyjátok egymást.
2018. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hol mi a szokás.

Igen sokan alszanak egy ágyban a kutyájukkal, macskájukkal. Lényegtelen, hogy miért jó, miért nem jó.

A barátnő nem fog változni, már így is tett egy kompromisszumot. Vagy hozzászoksz, vagy szakíttatok. hónap még egy alig kapcsolat.

2018. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Kettes, azért az egy kicsit erős következtetés, hogy ha nem akar valaki egy kutyával együtt aludni, az nem szereti az állatokat!


Szívesen eljátszom húgomék kutyájával, de külön erre a célra felvett melegítőben, és utána megfürdök, mert össze-vissza nyalogat meg ugrál, ami amúgy cuki, de nem akarok kutyanyálban fetrengeni egész nap. Meg ugye belefekszik akár véletlen is a saját szarába, az sem hiányzik.

Sógorom is pl eleinte simán miközben kaját csinált simogatta a kutyát meg hagyta, hogy nyalogassa, hát eléggé felfordult a gyomrom tőle. Szerencsére meg lehetett vele beszélni, hogy én akkor inkább hozok magamnak majd kaját, ha náluk vagyok, mert azt nyilván nem várhatom el, hogy a saját házában hozzám alkalmazkodjon, viszont én meg nem vagyok hajlandó kutyanyálas kaját enni. Sört is mindig magamnak hozok, mert ugye azt se tapogassa össze kutyás kézzel, de ez nálunk működik, meg tudjuk beszélni, nincs sértődés.


Nálatok kérdező ez feloldhatatlan probléma lesz. Én sem jönnék össze ilyen nővel, sajnos nem illetek összeti sem. Nem baj ez, nem szar ember egyikőtök sem, csak nem vagytok egymáshoz valóak. Next! :)

2018. dec. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!