Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Menthető még ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Menthető még ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
A párommal több mint egy éve élunk egyutt,fél éve koltoztunk el másik városba. Ami ezzel jár új emberek,új munka. Párom sokszor depressziós amióta itt lakunk. Magányosnak érzi magát,nincsenek barátai. Ez az állapota kihat a kapcsolatunkra is. Probálom kimozdítani itthonról,programot szervezni,kényesztetni,romantikázni,de már szexuális életunk sincs. Felvetetette már többször,hogy hazaköltözik,mert nem jó neki itt,én pedig már nem bírom látni,hogy szenved,nem beszélve arról,hogy mindig mikor azt hiszem jobban van utána közli,hogy rossz itt neki,hogy hazaköltözik stb. Szeretem Öt és szeretném ,ha boldog lenne így probálok segíteni amiben tudok és ha neki jobb lenne máshol,akkor nem tartóztatom,de menni sem feltétlen akar. Engem pedig ez,hogy nem jó neki,de semmin nem próbál változtatni kezd kikészíteni.Minden nap hazajön a munkából ,beul a gép elé és nyomkodja késő estig,mint egy gyerek... Nem bírom már nézni a boldogtalanságát. Ha tanácsot adok neki nem fogadja meg.

2018. dec. 4. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Párod megragadt valahol 17-18 éves szinten. Nézd, te megtettél mindent. Igazából nem nagyon van egyéb ötletem, hogy mit lehetne ezzel kezdeni. Ha nem csinál semmit csak nyavalyog folyamatosan nincs értelme vele maradnod. Ha ő nem próbálja jobbra fordítani a helyzetet, te meg már mindent megpróbáltál akkor szerintem nem sok értelme van vele maradnod. Eleve nem is értem a problémát. Ha elköltözök egy új városba, igazából nem nagyon ismerek még senkit akkor csak a párommal töltök több időt, nem pedig pont őt hanyagolom emiatt. Nem gondolnám, hogy a párod túlságosan szeretne már téged.
2018. dec. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Párod megragadt valahol 17-18 éves szinten."

Na, ez szerintem nem így van. Azok alapján, amiket leírtál, lehet, hogy komolyan depressziós a párod (ma már mindenki összevissza dobálózik ezzel a kifejezéssel, de neki szerintem tényleg depressziója lehet). Szerintem segítene, ha elmenne pszichológushoz.

2018. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Nem pszichológus kell oda, hanem felülvizsgálni az étrendjét. Rengeteg mentális probléma okozója pl az étolaj, vagy a glutén.
2018. dec. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy honvágya van, pl nemtom, mi volt az oka a másik városba való költözéseteknek. De szerintem hazavágyik, visszavágyik. Akkor lehetne talán újra boldog, ha mehetne; de a menni se akarna feltétlent én meg azt úgy értem hogy te is pl esetleg szeretedragaszkodsz a munkádhoz, talán ő, meg jól is kerestek (talán én nemtom) ; és akkor ezeket , meg talán főleg miattad is , nem feltétlenül merné beáldozni.
2018. dec. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Szal főleg miattad, mert ott te jól érzed magad; és tudja,h talán nem szívesen adnád fel ezt az ottani lakhatást. Amúgy remélem túl messze azért nem vagytok; ugorjatok néha haza csak úgy heppből:) Csődíts oda neki néhány barátot, és beszélgessetek!:)
2018. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!