Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kétségbe vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve, úgy látom nincs kiút.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítsetek kérlek, nem tudom mit tegyek, kétségbe vagyok esve.. A történetem hosszú, és reménytelen, vagy legalábbis én annak érzem. A barátom 35 éves, én idén fogok egyetemre menni. (fontos; nem pénz miatt vagyok vele, tényleg szerelem, legalábbia az volt..). Sajnos a szüleim korán kiléptek az életemből, rokonaim sincsenek. A barátommal élek, gyakorlatilag nincsen senkim és semmim rajta és a családján kívül. Az elmúlt időben úgy érzem kezd kicsit visszaélni a helyzettel... Én úgy érzem sosem foglalkozik úgy velem, ahogyan nekem arra szükségem lenne, nem bújik hozzám, nem nagyon ölel meg mert 'nyálas b*ziságnak tartja'. Állandóan szexelni akar... Nincsen gondom vele, de ő minden nap szeretné és nekem az nagyon sok, nem vágyom rá olyan sokszor. Ő ezt nem tudja elfogadni, és amikor elitasítom elmond mindenféle frigid p*csának, és nagyon csúnyán összeveszünk. Szeptemberben majdnem szétmentünk, depressziós voltam/vagyok. Könyörgött, hogy ne, próbáljuk meg. Akkor kb egy hónapig jó is volt minden. Mostanában visszafordult minden a régi kerékvágásba, ugyanolyan bunkó, ha valami nem tetszik neki akkor csapkod és vagdalózik. Folyamatosan úgy kezel mintha a 19. században lennénk, értem ezt úgy, hogy 'moss, főzz, takaríts, kuss legyen neked nincs szavad'. A szexszel ugyanaz a helyzet mint azelőtt. Nem tudom mot tegyek... Folyamatosan veszekszünk, nem tudom hogy van e jövője a dolognak... Tisztában vagyok vele, hogy nekem is vannak hibáim, van egy stílusom ha felidegesítenek, és nem én vagyok a legnagyobb házitündér sem. De szerintem ez még nem elég ok arra, hogy ezt csinálja.. Nem tudom hogy itthagyjam-e, főleg karácsony előtt.. Habár azzal én járnék sz*rabbul, mivel én lennék egyedül, mint a kisujjam..

Kérlek, mondjatok valami okosat, mert én már mem tudom mi legyen :(



2018. dec. 3. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Jó rabszolgának lenni, akkor maradjál, ha nem, akkor sürgősen keressél valami lakhatási megoldást és tünés.
2018. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Zzzz90 ***** válasza:
93%

Szetintem már akkor szakítanod kellett volna és nem adni még egy esélyt.

Az emberek nem változnak meg ilyen könnyen. Majd ha szakítasz vele, talén évek múlva már más lenne, de nektek ez itt ennyi volt.


A legjobb amit tehetsz, ha szakítasz.

2018. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában van vele, hogy nincs hova menned és ezt maximálisan ki is használja. Üdv a fedélzeten Dobby.
2018. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy albèrletet,meg munkát.Tanulni tudnál levelezőn,finanszírozhatnád a keresetedből.Ezt a tuskót meg hagyd ott.Jobbat nem tudok.
2018. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te leszel egyedül karácsonykor. Ezerszer inkább egyedül, mint egy ilyen alak mellett.
2018. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Ennek a "kapcsolatnak" egyértelműen nincs jövője!


Már nincs is miről beszélnetek valójában...

2018. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy könyörgött, hogy maradj vele, hiszen tisztában van vele, hogy nem találna könnyen még egy ilyen kiszolgáltatott helyzetben lévő lányt, akit így használhat, zsarolhat, mint ahogyan veled teszi. Szedd össze magadat, és azon igyekezz, hogy el tudd hagyni, ki tudj lépni ebből a méltatlan, megalázó helyzetből.
2018. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt te is tudod, hogy jobb lenne szakítani, de azért látod reménytelennek, mert nincs hova menni, és nincs miből.

Koleszt tudsz intézni?

Mondjuk idén nem tudom, hogy mész egyetemre, mert december van...

Hány éves vagy? Dolgozol? Tanulsz? Mióta vagytok együtt? Mi van a szüleiddel?

Nagyon nem mindegy, hogy 18 évesen érettségire készülsz, vagy 3 éve dolgozol, és most sikerült a felvételi.

Elméletben jól hangzik, hogy hagyd ott, költözz el, de a gyakorlatban ez nem kis pénz, egyetem nélkül is.

2018. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg kibérelni egy szobát, meg találni egy melót, még ha csak a Mekiben is, de az is jobb ennél. Önállósodnod kéne mihamarabb, most függetlenül attól, hogy bánik veled - te is látod, ennyire mástól függeni mekkora probléma!

Ki kéne lépned, te is látod, hogy nem fog változni!


30N

2018. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

"A barátom 35 éves"


Na itt kezdődik a probléma. Barátjuk a tiniknek van. Normális férfiaknak 35 évesen párjuk vagy feleségük van, nem egy tinilány, akit eltartásért dugnak. Persze nyugodtan hagyd hogy alázzon, hiszen itt a Karácsony.

2018. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!