Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Ti hogyan viselkedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti hogyan viselkedtek a lánybarátaitokkal? Hogyan közeledtek feléjük, ha többet szeretnétek, de nem lehet?

Figyelt kérdés

Pl ha a lánynak van barátja.. és nem akarjátok tönkretenni a kapcsolatát.

Hogy tudnám kideríteni, hogy a fiú barátságot akar, vagy esetleg többet érez?


2010. jún. 27. 11:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%

1.ránézel

2.feldolgozod az agyaddal h mit mondott neked

3.kikövetkezteted

2010. jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Első válaszoló leírta teljes mértékben. Ennél jobb válaszra nem is kell számítani.
2010. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

De ez az, hogy szerintem csak bebeszélem magmnak, hogy akar valamit, közben meg nem, hanem alapból iylen kedves.

Pl átadja nekem a helyét a buszon, felköszönt névnapomkor, és szülinapomkor, kötekedik:D virágot rajzol nekem:DXD stb

2010. jún. 27. 11:30
 4/26 A kérdező kommentje:
16/L
2010. jún. 27. 11:38
 5/26 anonim ***** válasza:
nekem az volt a célom, hogy szakítson a barátjával, ezért mindig jobb, figyelmesebb voltam a gyereknél. sokat találkoztunk, aztán össze is jöttünk, de kitalálta, hogy neki mégis a rosszfiúk jönnek be, azóta nem beszélünk.
2010. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
De nekem mondott olyat, hogy nem akarja, hoyg egy lány miatta hagyja ela barátját, emrt fél, hogy majd őt is elhagyják akkor egy másikért..
2010. jún. 27. 11:43
 7/26 anonim ***** válasza:

1. vok!

Összehasonlítod h van-e még olyan ember akivel kedvesen viselkedik->tényleg kedves, de ha csak veled kedves ilyen nagyon kedves akkor kezdehtsz félni!

Nekem is sok fiú barátom van(alig van csaj) akik felköszntenek, kedveskednek, felhívnak h mi van velem.

2010. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

ha veled van szokott puszilgatni ölelgetni vagy ilyenek ?

mond olyat hogy aranyos vagy meg stb meg ilyen hogy rá mindig számíthatsz?

2010. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

"De nekem mondott olyat, hogy nem akarja, hoyg egy lány miatta hagyja ela barátját, emrt fél, hogy majd őt is elhagyják akkor egy másikért.."


Ez szerintem elég egyértelmű. Szeretne tőled többet, mint barátság, de fél a visszautasítástól, ami várható is lenne, mivel barátod van. Ez akármennyire is gonosznak tűnhet, de ülj le vele, és beszéljétek meg a dolgot, ezzel segítesz neki, hogy túllépjen rajtad, és magadat meg őt is megkíméled későbbi kellemetlenségektől. Lehet, hogy valamilyen szinten a barátság rovására fog menni, de hidd el, tapasztalatból mondom: fiú és lány között KÖZELI barátság nincs, mert akkor valamelyik fél előbb-utóbb mindig többet fog akarni!!

2010. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nem, dehogy, van barátom... de dicsérni szokott, pl jó az alakom, jófej vagyok, benne megbízhatok... stb.

De ha pl más más fiú megdicsér a jelenlétében (pl csinos vagy, jó a sminked stb) akkor dühös lesz. :D

2010. jún. 27. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!