Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idős hozzám? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Találkozni fogok egy sráccal.

Én 17 vagyok, ő 25. Szerintem túl idős hozzám. Vagy en vagyok túl fiatal hozza. :D

Nem tudom, hogy mondjam e el neki,hogy így érzek. Biztos hogy megbántanám, mert tudom hogy tetszem neki.

Köszönöm a válaszokat



2018. dec. 6. 06:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki. Ez nem megbantas kerdese. Most tanuld meg, hogy soha senkivel nem jovunk ossze, fekszunk le azert, nehogy megbantodjon.
2018. dec. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"hiszen még én is tanulok, csak én egyetemen."


Ja, csak o 8 ev mulva is egyetemista lesz, ha ugy csinalja, mint te, te meg mar boven 30 felett.

2018. dec. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
7.-nek igaza van. Ezért kezdünk fiatal lányokkal. Persze, elég nyers a fogalmazás, mert azért lehengereljük a lányt és boldoggá tesszük, de azt szeretjük,hogy "egy mozinál nincs nagyobb igénye". Tapasztalat volt pár évig.... F
2018. dec. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%

Én kifogok lógni a valaszommal, azt mondom hogy érdemes megpróbálni a kapcsolatosdit.

Ne erdekeljen a korkülönbség. Én 16 évesen jöttem össze az akkor 24 éves barátommal, most 23 éves vagyok ő 31. Igaz én hamar elkezdtem az életet mert már 18 évesen iskola mellett elkezdtem dolgozni. Babát szeretnék már és jövőre lesz az eskuvonk. Szerintem akkor is hasonló lenne az életem ha nem jöttünk volna össze, szóval nem ő miatt dolgozom meg nem csak ő miatta szeretnénk babát. Nem igenyem valahogy a bulizas meg a laza élet.

2018. dec. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Kedves első, nem vagyok naiv, éppen ezért tettem fel a kérdést is , hogy okuljak.

A többieknek is köszönöm, erre voltam kiváncsi, hogy más életszakasz, ő már mást akarna mint én stb .

Akkor valószínűleg majd beszélek vele

Köszönöm:)

2018. dec. 6. 15:26
 16/20 anonim ***** válasza:

Ezt a sok észosztást, hogy ki mit akar, meg életszakasz meg stb :-)

Komolyan mondom, mint egy excell táblázat, első cella megvolt, nem vagyok már szűz. Mi is a következő, jaaaaa, most jön a kiélemmagam cella, kipipálva, következő csak komoly kapcsolat jöhet, megvan ? kipipálva :-)

Ne mááár.

Életélvezet, spontaneitás, lazaság, élmények.

Ha neki ez a mai élmény, akkor hajrá, nem kell agyonfilózni mindent, hogy jó-nemjó, normális vagy nem.

Szülő-szomszéd-társadalmi elvárásoknak élünk, vagy mi a franc :-)

2018. dec. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én már 50 múltam, de soha nem gondolkodtam, hogy mit is akarok ettől vagy attól a nőtől.

Vagy visz magával az egész és eltelt 6 év, észre sem veszed, vagy nem. és ha nem akkor annyi.


Minek ennyit agyalni-filzózni, meg hú de szemét csak kihasznál, stb stb.

Emberek vagy azért töltenek el együtt x időt, mert jólérzik magukat a másikkal.

Vagy mert üzletet-pénz csinálnak. Ennyi.

2018. dec. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A lány 17 éves, az _első_ randi lesz, és azon gondolkozik valaki, hogy ha 5 év múlva még együtt vannak????


Mondjuk ennek kisebb az esélye, mintegy lottóötösnek.


És az előző szerint azért ne találkozzanak, mert 5 év múlva a srác gyereket akar és akkor majd szakítani fognak.

2018. dec. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

De most mièrt?

Ha randi akkor gondolom komolyan gondoljak

nem csak szexkapcsolat lesz

Es miert ne lenne esely arra h egyutt is maradnak?

Hiszen mukodhet koztuk a dolog.

Nagyon sok fiatal lany,nő van aki 17-18 eves kora ota egyutt van a parjaval.

Ismeretsègi körömben is 3 olyan anyuka van akik 16-17 evesen jottek ossze gyermekuk apjaval.Es mar 30ak elmultak.

Sztem jo azert ha idovel kicsit beszelgetnek ki mit szeretne a jovoben

Felesleges elpazarolni eveket ha amugyse egyezik a jovokepuk.

2018. dec. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A hugom a 18. szülinapján ismerte meg a vőlegényét aki 24 éves éves volt.

Ez màr 7ève.

Most várják az első gyermekeiket🙂Ikrek lesznek😊

2018. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!