Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok, ha a párotok poénból kutyakakát rakna az ágyatokba, de csak meg akarna viccelni vele?

Figyelt kérdés
Szakítás lenne? Meg tudnátok beszélni?
2018. dec. 6. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Kitakaríttatnám vele az egészet fertőtlenítővel, aztán kint aludna a nappaliban.
2018. dec. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos már a kapcsolat elején észrevettem, hogy egy szellemi fogyatékossal jöttem össze, és ha addig nem zavart, akkor a kutyakakát ennek a számlájára írnám.


Más kérdés, hogy nem jönnék össze szellemi fogyatékossal.

2018. dec. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, sőt imádom a poént. De ez nem az. Ez alpáriság. Ez nem lehet vicces semmilyen esetben, márpedig a poénnak ez a lényege.

Kérdésedre válaszolva, ha lennéknolyan ideges betúrnám az arcát, ha nem, csupán összeszedetném és kidobatnám vele az ágyneműt. Majd megágyazna ismét és átköltözne a nappaliba.

2018. dec. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Milyen értelmi színvonalat feltételez ha neki ez poén? Megmondom: 1 bit. Gratula a párválasztáshoz.
2018. dec. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez max. ertelmi fogyatekosoknak poenos.
2018. dec. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez még 8 évesen is éretlen "poén" lenne, nemhogy egy felnőtt embertől. Leüvölteném a fejét, kitakaríttatnám vele, aztán ha lenyugszok megkérdezném tőle, hogy miért retardált és kapna időt megmagyarázni. Nem hiszem, hogy szakítás lenne, de nagyot csalódnék benne, hogy ennyire éretlen.
2018. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Összetakaríttanám vele, a lepedő menne a kukába, kifizettném vele egy új árát, (szüksége esetén az ágybetét/matrac tisztíttatását is), mivel természetesnek tartom, hogy mindenki felelős az általa okozott anyagi kárért), aztán szakítanék.


(Mondjuk eleve elképzelhetetlennek tartom, hogy az ismerkedés során nem jönnék rá, hogy egy kretén az illető.)


Őszintén, ez kinek vicces szerinted?

2018. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
hogy a francba jöttél össze egy olyan emberrel, aki szerint ez vicces???
2018. dec. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem aki elérte az iskolaérettségi szintet, annak ez már nem poén, én meg nem vagyok pedofil.

Szakítás? Hát minimum, meg mondjuk ráhívnám a pszichiátriát is.

2018. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 peca1000 ***** válasza:
86%

Háháhá ez qrva vicces!


Ja nem..


Belenyomnám a fejét, és röpülne a szarral együtt.


De kidobás előtt kivernèm belőle a matrac árát.

2018. dec. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!