Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan reagálnátok arra, ha a fiútok 1,5 év együttlét után elfelejtené a születésnapotokat? Sajnos ez történt most. 😐 (21/f)

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a 2. évemet az egyetemen és nagyon húzós napjaim vannak, több olyan nap is van, amikor reggel 8-tól este 6-ig folyamatosan óráim vannak. Hogy nehogy elfelejtsek valami fontos határidőt (amikből a szemeszterek elején elég sok van), maximálisan az egyetem dolgain járt az agyam és egész hónapban eszemben sem volt barátnőm szülinapja. Tegnap mondta telefonon, hogy várta volna, hogy felköszöntsem és utána nagyon kiakadt, miután megtudta, hogy tényleg elfelejtettem. Az az ironikus a dologban, hogy mindig emlékszem még a hónap fordulóinkra is, de éppen egy szülinapra nem emlékeztem most... aludni se nagyon tudtam, nagyon rosszul éreztem magam:/ most pedig félek, hogy lehet szakítani fog velem..

2018. szept. 22. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Egy balfax vagy, aki a kiskutyáját elfelejtette megetetni.
2018. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Hát elég szarul esne, de nem lennék kiengesztelhetetlen, ezért biztosan nem szakítanék.
2018. szept. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
10 év házasság utan, délután egykor jutottam eszebe6, ugy, higy hajnaltol együtt dolgoztunk egész nap. Gyorsan kidzaladt munkabol egy csokor virágért. De inkább kitorolhette volna vele a seggét. 30 voltam épp....
2018. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 peca1000 ***** válasza:
86%

Ha ez miatt elküld, keress mást. Persze, rosszul esik neki, megértem.


Előfordul, hogy az ember nem is nézi a naptárat, nem tudja, hogy éppen aznap hányadika van.


Elnézést kértél, veszel neki virágot, azt jó napot

2018. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Figyelj szerintem ez nem elég ok a szakításra. Én mérges lennék és elvárnám, hogy kiengesztelj. Vegyél neki valami ajándékot, lepd meg . Én pl sokkal jobban tudom értékelni ha érzelmileg van ott és szeret érezteti mint bármely ajándék. Nem fog szakítani csak mérges. De semmiképp ne halasztgasd a kiengesztelését és lépj oda mond el mennire szereted.
2018. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Ferjem is elfelejti na es akkor mivan?

Eleinte persze engem is zavart rosszul esett

de idovel rajottem egyszeruen a datumok nem

mennek neki

Sokat dolgozik,kimerult faradt

Meg a sajat szulinapjat is elfelejti

Minden szulinapot en tartok fejbe es en szolok a ferjemnek h koszontse fel a szulinapost😀

Rosszul esett neki majd megemeszti

de azert innentol nagyo figyelj ilyenre😁

2018. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ez miatt szakít akkor menjen is, előfordul az ilyen
2018. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Viccesen figyelmeztetném, pár napig szívatnám ezzel és élvezném ahogyan mentegetőzik, de mindig éreztetném, hogy nem haragszom rá ezért és csak ugratom. Képzeld, apukám se tudja a szülinapomat... Nem ilyen szarságokon mérem le, hogy mennyire szeretnek.
2018. szept. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet, nem ezek a fontos dolgok, ha szeretitek egymást.
2018. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is sz@rban vagyok a dátumokkal szóval megérteném a dolgot. Nekem egyáltalán nem is fontosak ezek a rituális dolgok, nem abban nyilvánul meg a szerelem/ szeretet hogy ő most x hónap x napon vesz-e nekem valamit... sőt, mondok jobbat, a névnapomat még én is elfelejtettem:D
2019. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!