Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülnétek gyereket a párotokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülnétek gyereket a párotoknak, aki alkoholista? Doldozik, de mindennap iszik 4-5 sört, nem jár el kocsmába, ezt munka után otthon.40 éves, én pedig 44, de már van gyerekem, de nem közös. Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 10:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2018. dec. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
81%
Nem és a gyerekem közelébe se engedném!
2018. dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
87%
Egyértelmű. Ez egy álompasi, nem szabad futni hagyni :D
2018. dec. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%

Nekem 2 sörrel kezdődött esténként, aztán néhány évvel később napi 3 üveg bornál ért véget, amikorra már emberi kapcsolatban, egészségileg és anyagilag is sokat veszítettem, plusz be kellett mennem a kórházba egy hónapra elvonóra. Azóta, hat éve egy kortyot sem ittam.


Nem hiszem, hogy ő is magától észhez térne egészen addig majd, amíg el nem éri a mélypontját az ivásban. Sajnos ez még sok év (akár évtized is lehet) és addig egyre megbízhatatlanabb lesz, egyre többet fog rá költeni, egyre kevésbé fogják más dolgok érdekelni és persze egyre hízik is majd tőle.

2018. dec. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
79%

Nem is lenne a parom.

Ez a disznool szint.

2018. dec. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Nemrég óta vagyunk együtt.Beszéltünk erről az alkoholizmusról,bevallja,hogy ő az,ki is mondta.Beszél róla,de most elég sok minden érte,amióta velem van,ezek új és jó dolgok a számára,viszont sok változás. Ő egy lesüllyedt ember lett jó pár éve,és gyakorlatilag kiszedtem abból az életvitelből.Így új család,lakás,helyzet érte.Nem tudom mennyire nagy teher az,ha még ezt is rányomom hogy hagyja abba azonnal az ivást.Gondoltam adok neki egy kis időt.
2018. dec. 8. 10:39
 7/34 anonim ***** válasza:
85%
Én inkább a korom miatt aggódnék. 44 évesen amúgy is meggondolandó a gyerekvállalás....A párod alkoholizmusa már csak hab a tortán.
2018. dec. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
87%
Te vagy az a kérdező, aki azon háborog, hogy az alkesz párját le akarja húzni pénzzel az exe meg a gyereke és apasági tesztet kéne csináltatni?
2018. dec. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
64%
Az a véleményem, hogy te vagy a minta arra, hogy egy nő 40 felett, gyerekkel, milyen szinten kénytelen leadni az igényeit, hogy farokhoz jusson.
2018. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
27%

elnezest de mi az hogy alkoholizmus ??

ha akar inni iszik, ha nem akar inni nem iszik. ennyi.


en anno rászoktam a cigire mert sok haverom dohanyzott. eltelt egy evtized en cigizgettem jo sokat.. lakasban nem, de hoba sárba is kimentem cigizni.


azt egyik nap rájöttem hogy olyan proli dolog, és nincs kedvem..

azt azóta nem gyujtok rá.


ennyi. na ilyen az alkoholizmus is..


szóval nincs itt semmi, neki nem kell szülni, öreg vagy hogy felneveld, ráadásul mindketten eléggé primitívek vagytok ahhoz hogy értelmes utódot tudjatok nevelni.


Ne csináljatok olyat aminek nincs értelme

2018. dec. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!