Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Màsnàk is vannak vitàk pàrja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Màsnàk is vannak vitàk pàrja csalàdja miatt?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon csunyan összevesztünk férjemmel.

Nekem kezd elegem lenni a csalàdjàbol.Ugy erzem nem tisztelnek minket,ugy kezelnek minket mintha meg gyerekek lennenk.

Allandoan megbeszelnek mindent a hatunk mögött,mi csak tények elé vagyink allitva.

Ferjem testvere meg a sogoraek megbeszeltek a szentestet.

Szentestet ferjem sogoraeknal kell tölteni.Megvan szabva h mindenkinek minimum 3000-5000ft közötti ajandekot kell venni es jo lenne ha hasznos dolog lenne.

Tavaly is kiverte a biztositekot nalam az,hogy ott van egy kislany

termeszetesen neki mindig szivböl visszük az ajandekot hiszen imadjuk.

ferjem testvere azt mondta tavaly h nincs egymasnak ajandekozas.csak a kislanynak.Karacsony elött par nappal közli velünk,hogy jah amigy vegyünk valamit nekik is de ez köszönjük ezt a sogoraeknak mert ök akarnak ajandekozni,es nem mellesleg ök 5000ftos ajandekot vettek nekünk.

Most megint megvan szabva h mindenkinek külön külön ajandek kb 5000 ftos ertekben.

Sogoraekat alig ismerjük.De azt is becsögte h a nö turmix gepre vagyik.

Csak egy ötlet nekünk.

Egyreszröl nagyon zavar engem h kikötesek vannak.

Mi alapbol mindenkinek viszük ajandkot

es nem erdekel h mit kapok vissza.Ha semmit en nem fogok senkite sem köpködni.Hiszen nem erröl szol a Karacsony.

Egyszerüen nem ertem hogy lehet vki ilyen felfogasu.

Szoval karacsony szenteste felig idegen emberekkel,

meg az ajandekokat se felejtsük mar el.föleg az erteküket.

Egyreszröl 6 eve minden szentestet naluk töltöttük

Iden itthon szeretnenk tölteni eleg nehez idoszakon vagyunk tul

es a neheze meg elöttünk all ,vagyunk a nyugalomra.

25 v 26an mennenk ajandekozni.

Ferjem ma beszel a testverevel h mi nem megyünk.

Nem tudom mi lesz belöle

De eleg nehez az a szitu.

Mert nem szeretnem h ferjem összevesszen a testverevel

de közben nagyon zavar h azt es ugy kell ahogy mindig a testverenek jo.

Ez mindenre kihat sajnos.

Mikulasra nem mentünk at mert van eleg gondunk bajunk.

es a testvere tegnap kerdezte h a mikulas ajandek a kislanynak?

egyszeruen ezt sem ertem.Mi közünk van ehhez.

Jo amikor atmegyünk mikulas körül viszünk vmi aprosagot a kislanynak.

ugy ahogy minden alkalommal.

De ilyen dolgokat varnak el,es egyszerüen nagyon merges vagyok😞

Bocsanat h ide öntöm ki a lelkem☹️


2018. dec. 8. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ez nagyon abszurd!!!!!

Mindenki maga dönti el,hogy hol akarja tölteni a karácsonyt. Még az más, hogy megbeszélitek hol akarjátok tölteni, és ha mindenkinek jó, akkor úgylesz megoldva. Az ajándékozást meg meglehet oldani 25.-en is. Komoolyan ez az ajándékozós szarságból annyira elegem van már.... Mert ajándékok nélkül már nemis lehet karácsonyozni. Jó én is megveszem a kisfiamnak, férjemnek, szüleimnek,tesóknak. De hű de nagy ajándék. A turmixgépről meg annyit, hogy ha annyira szeretne az asszonyság, vegyen neki a férje. Nehogymár még ti lessétek minden kivánságát. Ha egy új Iphone 8-at szeretne,azt is nektek kellene megvenni?

Mi sem megyünk sehova Szentestén, átmegyünk anyósékhoz oda adjuk az ajándékot es kész. Döntsétek el ti, hogy mit akartok! Ha tetszik neki tetszik, ha nem akkor nem. :)

2018. dec. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj magadnak gondot ott ahol nincsen, mert majd rámegy az egészséged, és akkor valóban lesz gondod. A karácsonyt úgy töltsétek ahogy nektek jó, a többieket meg elég egy meleg üdvözlés telefonon, oszt jónapot.
2018. dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen tudom,ezert vesztünk össze mert mondtam a ferjemnek h nem megyek at.

Mebeszeltük mar h itthon töltjük.

Aztan vitaztunk en meg mergemben bar van benne igazsag

fejehez vagtam h sose leszek neki fontos

Hogy mindig elvan varva h nyeljek,türjek azert mert a csaladja.

Engem hidegen hagynak,a tisztelet megadom nekik

nem vagyok velük rosszban de nekem is van eletem

vannak terveim es igenis ugy szeretnem megelni ahogy nekünk jo.

A ferjem meg kicsit tart h azert mert en sokmindent nem ugy akarok ahogy a testverenek jo,h miattam kerül kinos szituba.

2018. dec. 8. 11:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy kell?Nem kell.A férjed meg nőjön fel végre, különben mindenki eltapossa majd, vagy a seg.gükből rángatják elő, amikor csak akarják.
2018. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs itt kínos szitu. A karácsony a családról szól, elsősorban arról a családról amit a pároddal alkottok, másodsorban a bővebb családról. Ezért ha a szentestét a pároddal a saját otthonotokban ünnepelnétek abba beleszólása senkinek nem lehet.

Abba sem, hogy ti mit kinek ajándékoztok.

Én biztosan nem vennék távoli rokonoknak ajándékokat és leszoktatnám az ajándékok értékének a megszabásáról is őket. Álljatok ki magatokért.

2018. dec. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Már a bevásárlólistát is megkapod, hogy nekik turmixgép kell?


Minek néznek ezek, csicskának...?


Férjed ne sajnálja magát, és álljon ki értetek... Vagy usgyi a boltba a turmixgépért, és vonuljon fel vele a rokon előtt, tisztelegve. Egyedül...

2018. dec. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Túl hosszú.


Évek óta így megy.


Mindig 3000-5000ft a keret.


Min csodálkozol?

2018. dec. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Izabella220 ***** válasza:
Állj ki továbbra az igazadért.Olyan nem volt és nem is lesz hogy mindenkinek jó legyen.Nekem is voltak hasonló érzéseim.Elgondolkodtató ez a családnak megfelelni stílus.Én évekig ezt tettem,de kb 1 éve sza....ok bele és rájöttem,mennyi évet pocsékoltam rájuk.Különalló ember vagy,külön gondolatokkal.Tudod mikor kapcsolna a férjed ga már nem lennél ott mellette.Nah akk észbe kapna mi is gontos igazán,addig meg úgy van vele,engedj,alkalmazkodj a 100ik majom rokonának,csak nem tom,mire fel.
2018. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na mi újság, sikerült beszèlni a sógorral?
2018. dec. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sikerült.

Jol fogadtak,meglepödtek

de hatarozottan mondtuk aztan elfogadtak

2018. dec. 9. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!