Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a szerelmem?

Figyelt kérdés
összevesztünk.szakítottunk. a szakítás a legjobb barátja kavarása miatti veszekedésből lett. de tegnap kibékültünk. minden jó volt (félnapig)aztán elárulta hogy a jóbarátjával megcsalt. amikor féltettem h nehogy ez legyen akkor lehülyézett h ő soha nem csalna meg plánenem vele. és a békülés alkalmából elmondta. erre psze h elhajtottam. nemtudom mit csinálta rosszul h igy jártam.
2010. jún. 27. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Ez egy hülye lotyó! Keress vmi normális, tisztességes lányt és hagyd az ilyen kurv@kat!

21/L

2010. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
hát 1 biztos, vissza ne fogadd!!! Ennyit értél neki hogy megcsalt:/részvét
2010. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
elég zagyva a szöveg de ha bevallotta h lefeküdt vele akkor mi a kérdés?
2010. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Basszus, mi a kérdés? Most mondjam azt, hogy nem csalt meg? Ő már válaszolt, nem???

Amúgy te írtad azt, hogy a haver elmondta neked és a barátnőd nem haragudott rá?

És mit rontottál el? Nem tudom, ezt kérdezd meg tőle, és gondold át. Ha nem egy ku...rva, lehet hogy elrontottad, talán nem törődtél vele, megaláztad, de az is lehet, hogy egy gerinctelen nő, aki annyira se képes, ha már mást szeret, hogy előbb szakítson mielőtt szétteszi neki a lábát.

2010. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Ha szakítottatok, akkor -ha csak pár óráig is- de szabad és független volt. Tehát szerintem nem nevezhető megcsalásnak, de tény, hogy lefeküdt valaki mással, szóval neked kell eldöntened, ezek után akarod-e még a ezt a kapcsolatot vele. Nem tudom,de én úgy vagyok vele, hogy ha a szakítás okkal volt, tehát bármennyire is fáj, én egy szakítás után nem kezdenék újra egy kapcsolatot sem. Tanulság: ha összevesztek, attól nem kell rögtön szakítani, ha úgy érzitek, hogy még helyrehozható a kapcsolat és van esélyetek.

18/L

2010. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
a barátnőd meg te is hülye vagy!
2010. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

normálisabban is feltehetted volna.ez meg hülyeség h akkor pont szabad volt,meddig 1 naspig?és rohant máshoz?

keress mást magadnak,és örülj h kiderült,ilyen emberre ne pazarold az idödet,nem adja neked vissza senki!

(tapasztalat)

2010. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:

-Valamit tényleg elrontottál,valami hiányzott a kapcsolatotokból,

-Ő egyszerűen ilyen,egy gerinctelen,szemét csaló.

2010. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
bocs! tényleg zavaros a szöveg. bocsi de kiborultam.. nem akkor volt a megcsalás amikor külön voltunk. és a kedves jóbarát ezt még reklámozza is! ugy érzem lejárat ezzel. nemtudom mitcsináljak
2010. jún. 27. 14:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Csak ismételni tudom magam...ez egy rib@nc!!! Ha meg még együtt voltatok és úgy csalt meg, akkor mit akarsz még tőle?? Ne nevettesd ki magad! Olyan szekér után meg ne fuss, amelyik nem vesz fel, ha megcsalt, nevetségessé tesz mindenki előtt, akkor nem kellesz neki! Keress mást!
2010. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!