Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs munkahelyem, nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs munkahelyem, nem tudja a barátom?

Figyelt kérdés

Múlt héten kirugtak a munkahelyemről, mert kétszer is beteg voltam és táppénzre mentem. Mostanában nagyon magas lázam van, fáj a fejem, szédülök, legutóbb hánytam is. Muszáj volt elmennem orvoshoz. Nem szoktam előtte hiányozni. Mindig bementem dolgozni. Aztán telefonon hívtak,hogy nem kell többet bemennem melózni, a cuccaimat viszont adjam le. (ruha) Pincér vagyok amúgy. Nem kaptam magyarázatot, pedig 2 évig dolgoztam náluk. Nagyon szerettem is csinálni. Sosem volt rám panasz. A barátomnak nem mertem ezt elmondani, mert nagyon szégyellem. Inkább munkát keresek. Viszont csak jövőre kaptam időpontot (meghallgatás) Félek hogy sokáig tolódik az egész. Én meg együtt élek a barátommal és így nem tudok beszállni a rezsibe,kajába stb. Most még igen, mert átutalták a pénzem. Na de ezután? Nagyon izgulok,hogy emiatt kidob(na) Most azt mondtam (hazudtam) a páromnak,hogy szabadságon vagyok..így még nehezebb előadni,hogy mi is az igazság. Mit lehet ilyenkor cselekedni?


21/L 28/F 1 év 7 hónapja vagyunk együtt.


2018. dec. 11. 07:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Emiatt szerintem nem fog kidobni, teljesen alaptalanul rúgtak ki téged, lázasan nem tudsz dolgozni, ha ostoba a munkáltatód, arról nem te tehetsz.

Mondd el a párodnak. Ez túl fontos ahhoz, hogy hazudj róla neki.

Azzal, hogy egy pár vagytok, összekötöttétek az életeteket. Egymás életében fontos szerepet töltötök be, támogatni kell egymást, ha bajban van a másik, pl kirúgták.

Bízz abban meg a párodban. Minnél később mondod el, annál rosszabb. Most átvered, egy elég fontos dologban.

2018. dec. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
mindenhova ki van irva hogy keresnek oincert
2018. dec. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De nekem olyan kell ami a varosban van, es nem szallasos hely, nem is kell 2-3 orakat oda vissza utaznom. Csak mert altalaban 10-12 orakat melozok es igy a baratommal nem tudnek talalkozni. Marmint ha meg utazgatok is. Valamint otmillio helyet felhivtam mar es ahova kellenne ember is..megkerdezik a koromat? Miota vagyok pincer. Aztan bumm mar nem is erdeklem oket. Nem ertem ezt.
2018. dec. 11. 08:14
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha a párod nem az az ember, akinek bármit bármikor elmondhatsz és aki mindig ott van, hogy részt vegyen az örömeidben és a nehézségeidben is, akkor minek vagy párkapcsolatban?


És amúgy mégis mi lehetne a megoldás? Mondd el neki az egész sztorit most. Beleértve azt, hogy miért nem akartad eddig elmondani.

2018. dec. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Minden rosszindulat nélkül mondom, hogy ha ezért valóban kirug, akkor neked jobb is így, mert akkor nem szeret. Szerinted más kapcsolatban nincsenek ilyen mélypontok? Dehogyisnem. De a két ember közötti szerelem segítségével ezt át kell tudni vészelni.
2018. dec. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2%
Érdekes, hogy ugyanazzal az írásjeggyel két, igen bicskanyitogató kérdés született pár perc alatt. :)
2018. dec. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

El kell mondanod az igazat! Ezen mit kell szégyellni? Te is érzed, h2a munkáltatód nem volt veled fer, betegségre hivatkozva kirúgni... No comment. De ez van, ez Magyarország.


Mondd el! Kiderül később, totál ki fog akadni, hogy hazudtál neki, akkor lesz igazán bajban a kapcsolat! Elcseszheted a bizalmát feléd!

30N

2018. dec. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem,hogy egyáltalán miért gondoltad,hogy ezt el kell titkolni?Nem Te vagy a hibás. Azt se értem,hogy amennyiben bejelentettem dolgoztál hogy történhet az,hogy csak simán odaszólnak,hogy ne menj be többet?


Ez az egész úgyis ki fog derülni, hiszen máshová mész dolgozni, azt nem tudod letagadni.


Azzal,hogy ezt nem mondtad el még a barátod bizalmát is elvesztheted.


Ha kidob inkább ezért teszi és nem azért,hogy megszűnt a munkaviszonyod és átmenetileg nem lesz munkád. Még akár Ő is segíthet a keresésben.

2018. dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Létezik olyan, akinek tényleg mindig van munkája és 40 év alatt egyszer sem munkanélküli, pár hónapra sem?
2018. dec. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen mondd el neki ma, ha hazaér, hogy kirúgtak, amiért hiányoztál a betegség miatt.

Komolyan mondom, hogyha ezért kidob vagy bármit tesz, akkor jobb is úgy!!

Rohadtul nem tehetsz róla, hogy elvesztetted a munkád. Nem a te hibád. Majd lesz másik, 21 éves vagy, nem akkora tragédia szerintem.

Egyébként könnyen lehet,hogy a rossz munkahely miatt is voltál folyamatosan beteg. Dolgoztam embertelen helyen vendéglátásban, sajnos rá tud menni az egészségre a sok munka és a rossz légkör. Nem lehettek túl nomrálisak, ha ezért kirúgtak..

Szóval mondd el neki. Ha nem mered, akkor hagyd ki azt, hogy múlt héten rúgtak ki, mondd azt, hogy most.

Bár én nem hazudnék, meg kell,hogy értse.


Egyébként egy hosszú kapcsolatban ez természetes. Lesz olyan is,hogy neki nem lesz munkája és csak te fogsz keresni. Ez van, jóban-rosszban.

2018. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!