Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak! Mennyi ideig tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Mennyi ideig tudtok “egyutt” lenni ugy egy novel, hogy nincs szerelem? Amolyan baratsag extrakkal kapcsolatban? Lanyok tapasztalata is erdekel!

Figyelt kérdés

Ket eve van egy ferfi az eletemben, O 34, en 26 eves vagyok. Mikor megismerkedtunk eloszor tette nekem a szepet, aztan mire en mar teljesen benne voltam erzelmileg, kibokte, hogy o meg nincs tul az exen, es nem szeretne kapcsolatot, de persze ha nekem megfelel, hogy csak “osszejarunk”, reszerol mehet. Belementem, vartam, hogy majd megjon az esze:)

Egyre melyebbre kerultem ebben az egeszben, tobbszor megprobaltam kilepni, de valahogy mindig visszaterunk egymashoz, en azert, mert nem tudom elengedni, de szamomra erthetetlen, hogy o miert.

Szinte minden nap egyutt vagyunk, amolyan “reszidos parkapcsolatban”, ugyanugy megvan koztunk minden, fozes, kozos vacsi, szex, de senki nem tud rolunk. Gondoltam mar arra is, hogy nem mer felvallalni, de nem vagyok egy olyan kaliberu no, akit szegyellni kene. Feltekeny, minden nap keres, de nem szerelmes.

En magambol kiindulva nem tudnek ennyi idot egyutt tolteni olyannal, akit nem szeretek. Letezik ilyen, hogy hianyzik az a plusz?

Mar nem varok ra, tudom, hogy egyszercsak vege lesz ennek az egesznek, csak szeretnem megerteni mi zajlik ilyenkor valakinek a fejeben. Akinek volt tapasztalata, nagyon orulnek, ha megosztana, hatha itt megtalalom a valaszokat:)


2018. nov. 19. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
De hát ő kijelentette még az elején, hogy ez nem kapcsolat. Akkor mit is vársz? Nem párkapcsolatban vagytok. Ha párkapcsolatot akarna, megkérdezte volna.
2018. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Megvan neki a szex,nincs elkotelezodés,neki igy tökéletes...férfiaknál ez simán müködik...sose fog felvállalni,ez addig fog tartani mig egy nap azt nem mondod:

"Ebböl elég volt, nem alázom tovább magam,ennél én többet érek"

Kérdés mikor jön el ez a nap...

2018. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ugyan olyan kapcsolat, mint akármelyik másik azalapján ahogy leírtad. Ez csak az azzalvaló trükközés, hogy számodra ő nem számonkérhető és te nem is kéred számon, csak türelmesen megvagy vele. Igazából ennek ilyen trükközések nélkül kellene így lennie, de ez az én hülyeségem. Nem mesélt min nem tette túl magát? Szívügy vajon vagy bántotta a csaj?

32/f

2018. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen kényelmes neki így.Mindig mindenre kapható vagy kénye-kedve szerint, de nem kérheted számon semmiért.

Addig fog tartani míg ki nem lépsz, vagy nem jön neki valaki akibe beleszeret.

2018. nov. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs mit héten hozzátenni az előzőekhez, a legjobban talán az fogalmazta meg, hogy így ekkerüli a számonkérést, hiszen "ő nem ígért semmit".


Én férfi vagyok, velem egy nő viselkedett így. Most visszagondolva szerinte csak unatkozott, azért tartott maga mellett.


Nekem elegem lett, megszakítottam vele minden, de minden kapcsolatot. A száma is csak azért maradt benne a telefonomban, hogy feketelistára tehessem. Töröltem az összes képet, az egész messenger beszélgetést, lomtalanításkor pedig ki fogom rakni az összes cuccot, amit tőle kaptam, már be van dobozolva.


Rá kellett jönnöm, hogy nem megy másképp a továbblépés.

Az elején nagyon rossz volt. Elmondhatatlanul. Aztán szépen lassan kijöttem a gödörből, és mára már büszke vagyok magamra, hogy igen, bár szerelmes voltam, de ÉN szakítottam vele, és ÉN küldtem el, mert nem voltam vele boldog. Sikerült a magam javára fordítanom az egészet, önbizalmat nyertem abból, hogy képes voltam erre, pedig általában velem szakítottak eddigi életemben. Hidd el ez tök jó érzés!

2018. nov. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Időtöltés vagy ha unatkozik, és dugópajti ha a keze már unalmas. Ennyit gondol rólad mert ennyi vagy. Nem vagy több számára. Ha szerelmes lesz majd valakibe, simán eldob, most csak azért vagy, hogy ne a markába ürítsen. Kérdés, hogy mikor unod meg ezt a végtelenül megalázó szerepet.
2018. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!