Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan valljam be hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be hogy szeretem?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk barátok. Együtt megyünk mindenhova, nyaralni is, mindenki azt hiszi egy pár vagyunk,de mi elvileg csak barátok, de néha azért szexelünk is ,egyikőnknek sincs senkije egymáson kívül. Viszont én néhány hónapja elkezdtem beleszeretni..és ugyanezt érzem részéről is...ti mit tennétek?

2018. nov. 11. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
49%
Beszéld meg vele. Tudom, hogy ez nehéz, de ha úgy érzed, hogy megvan közöttetek az összhang, akkor nem hiszem, hogy megromlana a viszonyotok egy őszinte beszélgetés után. Ha megvan az érzelmi kötődés és a szexuális vonzalom is, akkor az már lényegében véve szerelem. Mondd el neki, hogy jól érzed magad vele, hogy számodra ez több, mint dugópajtis barátság, és örülnél, ha "hivatalosan" is több lenne ebből. Ezek után mindkettőtöknek vállalnia kellene azt, amit a kívülállók nyilvánvalónak tartanak, és nem szabad félnetek az őszinteségtől.
2018. nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!