Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tervez velem ha beszélünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tervez velem ha beszélünk jövőbeni dologról és azt mondja addigra úgyse leszünk együtt?!

Figyelt kérdés

Mondtam a barátomnak, hogy jövőre ilyenkor már dolgozni fogok (most tanulok) és hogy akkor rám is érvényes lesz ez a túlóra dolog amit meg szavaztak stb. Erre azt mondja ez őt úgysem érinti mert addigra nem is leszünk együtt. (mostanában majdnem szakítottunk sokat veszekedtünk) olyan rosszul esett de semmit sem szóltam.

Most, hogy számítsak rá? Sehogy? Ne tervezzek vele? pedig azt hittem nagyon szeret engem. 23 L 28 F


2018. dec. 13. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs más akit dughat, addig jó vagy te, aztán le leszel cserélve. :)
2018. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt igy elore tudod, hogy a sor melle keszulsz? :D
2018. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, én a szociális szférába fogok dolgozni, én csak hülyültem vele amúgy de aztán meg fájt amit mondott. Hogy addigra úgyse leszek vele.
2018. dec. 13. 15:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben már most megoldanám ezt a problémáját, és kihajítanám. :-)
2018. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval. :)
2018. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!