Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim minden este velem akar aludni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolat, nem élünk együtt, 30 perc sétára vagyunk egymástól. Én most vagyok végzős az egyetemen, ő dolgozik.

Hozzánk nem jöhet a pasim, mert nagymamámmal lakok jelenleg és ő már idős, nem szereti ha van nálunk valaki(ez van, mivel nem az én házam, nem én szabályozom). Szóval mindig én megyek hozzájuk.

A lényeg, hogy a pasim minden este eljátssza, hogy aludjak ott, és ha nem, akkor kiveri a hisztit meg lelkileg zsarol. Heti 3x alszunk együtt: szerda esténként(18-tól tudok vele lenni), és péntek 16-tól vasárnap 20-ig együtt vagyunk. Ő emellett elvárja, hogy többet legyek ott. Én későn érek haza a suliból, nehéz szakon vagyok, ahol kell tanulni, ráadásul szakdogám is lesz...emellett vannak barátaim, családom. Neki az nem jó, ha délután átmegyek 1-2 órára, neki az kell, hogy aludjak ott. Most, hogy vizsgaidőszak, még rosszabb a helyzet. Szerinte simán átmehetnék hozzá.

Náluk úgy kell elképzelni, hogy ugye nem szállok be a rezsibe mert nincs keresetem(ez már nekem önmagában kellemetlen), illetve a pasim minden reggel 6:30-kor indul a munkába. Ilyenkor én is megyek haza, mert nem szeretek ott lenni, ha ő nincs ott, nem érzem a házukat otthonomnak, nem akarom még pluszba akkor is az ő élelmiszerüket fogyasztani. Ráadásul egy csomószor nekem kell zárni az egész házat, ami kellemetlen, hiszen a szülei is ott laknak, aztán volt, hogy eltűnt a kulcs, és mindenki kérdezgette, hogy mi van. Illetve van egy 50 kilós bulldogja, akitől én félek kimenni egyedül(lehet, hogy nevetséges, de én kiskorom óta félek a kutyáktól, és ez a kutya rendszeresen rám ugrik, belém csíp játékból, hiába szólok rá, csak a pasimra hallgat). Szóval minden reggel ezzel bíbelődök.

Én mondtam a pasimnak, hogy ha összeköltözünk, akkor oké, az már más, de ő nagyon ki van borulva.

Mostmár mindennaposak a veszekedések.

Ebben a hónapban 3x mentem el bulizni, egyszer egy szaktársas bulira, másszor pedig a bátyjám szülinapjára meg a , és kiakadt, hgy én nem vele töltöm, pedig MINDKETTŐRE hívtam.

Felhív, rögtön az első kérdés, hogy miért nem alszom ott, oldjam meg, hogy ott alszom, stb, veszekszik velem erről egy 5 percet aztán megsértődik.

Nem viccelek, minden napunk erről szól mostmár.

(Ő most nem tud félretenni albérletre, se házra, mert másra kell neki a pénz, hosszú lenne leírni).

Kezd elhidegülni tőlem,mert úgy érzi, hogy én nem szeretem. Minden nap elmondom, hogy ő a mindenem, imádom, de kezdek elgondolkodni ezen a kapcsolaton. Nagyival is próbáltam beszélni, hogy jöhessen a pasim hozzánk, de nagyi szépen megkért, hogy ő már idős, nem szeretne vendégeket, szóval ezzel nem traktálom.

Kérlek, őszintén írjátok le a véleményeteket.


2018. dec. 13. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén, szerelem ide vagy oda én nem lennék együtt olyan emberrel, aki hisztivel és érzelmi zsarolással akarja rám erőltetni az akaratát. Erre a viselkedésre nincs mentség a szememben és nem is lennék hajlandó elviselni egy percig sem. Az meg már csak hab a tortán, hogy emnnyire leszarja a te vágyaid, jövőd, szabad akaratod. Fantasztikus párválasztás, gratulálok, hogy képes vagy egy ilyen undorító alakot szeretni.
2018. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Nem olvastam tovább a 4 éves kapcsolat után. Nagymama ide vagy oda, ha 30 percre laktok egymástól és nem abban állapodtak meg, hogy csak heti 3x összejárkáltok kefélni, akkor ez egy tök reális igény.

32/f

2018. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Élvezd!... ??? O.o
2018. dec. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Tényleg, 4 év után miért nem költöztök össze?
2018. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Őszinte leszek, de nagyon. Én tisztán gondolkodok, és nagyon érzékeny vagyok az ilyen dolgokra. Szóval nagyon érezni lehet már ezekből hogy milyen fajta kapcsolat is ez.

Rettentő sok kellemetlenseggel, meg nem ertessel van teli, amit nem is tudtok megbeszelni a barátod miatt. A barátod nem is akar jobbat neked, tovabbjutni ezen hogy jó legyen, hanem ZSAROL. Ez hatalmas rossz, hisz ha egy ember érzelmileg zsarol az alapból rossz, nem hogy a párod, akitől érzelmileg fuggsz.

Sajnos a szüleim is ilyen kapcsolatban vannak, évek óta folyamatos kellemetlenségek, veszekedések csak az miatt, mert nem akarják egymást megerteni és segíteni a kapcsolatukat.

Es ez egy kínszenvedés. Már ha hallom hogy beszélnek egymással ennyi év után elkap a hányinger, nem hogy atelni milyen lehet.

De te is jól látod a helyzeted, nem vagy megbolondulva mint sok lány sajnos, akik képesek eltűrni minden fájdalmat a kapcsolatban.

Ezt minden nőnek tudnia kéne, hogy ha nem vagy boldog egy kapcsolatban, ha rosszat érzel, akkor az a kapcsolat nem jó, és nem kell folytatni, mert valaki mással ezerszer jobb lehetne.

2018. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 peca1000 ***** válasza:
100%

Vagy megvárja míg befejezed az egyetemet, és utána munkát találva albiba mentek, vagy elhagyod.


Nem fogsz hozzáköltözni, te még tanulsz, nem akarsz rajtuk "élősködni",félsz a kutyájátó is.

2018. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát amúgy megértelek... Az enyém is egy hisztérika, de veled ellentétben az enyém úgy vágja be a durcit hogy ha úgy érzi nem törődöm vele eleget akkor este ír egy jó éjt üzit, meg hogy akkor ő megy, kikapcsolja a netet a telóját. Mint tegnap.. Mondtam este megyünk a csajokkal karácsonyi vásárra utána megyek tornázni. Fél 9kor csörgök. Persze nem figyelt arra amit pof.azok. Erre ir 8kor hogy hol vagyok (fél 9ig tart a torna) miért nem hívom... Erre ő besértődik, én jól alszom, ő meg egész este rágódik a semmin.


Én legtöbbször írok egy lebaszós smst hogy mekkora egy dilis. Erre másnap úgy csinál mintha minden ok lenne...

Meg kell gondolni.. Kisbabákkal nem lehet normális kapcsolatot fenntartani, előbb utóbb az ember belefárad a türelmes tanítgatásukba hogy ne legyenek szellemifogyik.

2018. dec. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!