Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az a mondat, amivel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a mondat, amivel a legnagyobb fájdalmat okozta neked a párod/exed?

Figyelt kérdés
És hogy reagáltál rá?
2018. dec. 13. 18:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Több fájdalmas dolgot kaptam már, de ami talán különösebben megmaradt az a "lelki sérült nyomorék" és a "kár volt megszületned, mert semmi értelme az életednek" típusú beszólások. Pár ilyen még volt, de én ezekre általában tudok nyugodtan reagálni és csak annyit mondok, hogy "értem.".
2018. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem azt amit kellett volna. (de azért érdekből velem volt pár hónapig)
2018. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy "számára én megszűntem létezni,, sajnos azóta sem tudtam magam továbbtenni rajta!
2018. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%
Az öcsédé nagyobb :D
2018. dec. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Ex ferjem mondta miutan sokadjara kertem, hogy hagyja abba a meztelen nok nezegeteset, amikor en is ott vagyok.

A valasza az volt, hogy de ez az egyetlen szorakozasa.

Nem az, hogy velem legyen :(

2018. dec. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

"Csak azert voltam veled kedves,hogy a barataid elhiggyek,hogy milyen jofej vagyok"

Mindezt akkor amikor mar haldoklott az egesz, en meg naivan elkezdtem hinni,hogy meg van remeny.

Asszem ez fajt a legjobban.

2018. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%

"Öltözz el, mielőtt megfázol, és keresd meg a fékbovdent."

Ő szerelte a biciklijét én meg belejtettem hozzá pucéran és felajzva. Ő volt az első pasi az életemben, én az első együttlét után kb naponta szexeltem volna, ő meg jó ha havonta kétszer :(

2018. dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%
ha most elkezdenék itt felidézni párat legszívesebben fognám a bőröndömet és uzsgyi.
2018. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Tegnap mondtam neki valamit a jövő évről kapcsolatban erre fel azt mondta őt ez nem érinti mert addigra már úgysem leszünk együtt. Belülről teljesen össze törtem, de egy mukkot sem szóltam. Mostanában sokat veszekedtünk, ha menni akar, akkor rá adom a kabátot..
2018. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

szakításkor: "egyébként neked úgysem lehet gyereked!"


---


ez volt 4 éve. a fiam 2 éves, férjnél vagyok. neki se barátnője, se gyereke.

2018. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!