Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan nálatok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan nálatok, hogy a másik fél nem szerette a munkátokat és azt kérte, hogy váltsatok?

Figyelt kérdés

Ebből van diplomám, a phd-t csak azért nem kezdtem el, mert már a mesterképzésnél is ki volt akadva.

Azóta elhelyezkedtem benne, imádom. Semmi illegális vagy erkölcstelen nincs benne, 8-17 óráig dolgozom, jól keresek, tényleg megtaláltam azt a munkát, ami a hobbim is lehetne.

Csak abban az esetben veszélyes, ha átrúgsz minden biztonsági előírást (ilyen meg nem szokott lenni).

De a barátomtól állandóan kapom az ívet, miszerint váltanom kell (nem munkahelyet, hanem munkatípust), mert úgyis elrontok előbb-utóbb valamit és megsérülök, úgyse tudok elhelyezkedni vele (de dolgozom már... ergo elhelyezkedtem, de ez számára nem számít, mert nem multi). Dolgoztam diákmunkásként irodai pozícióban, bolti eladóként, gyári munkásként is, legyek inkább az. Bármelyik, csak ne az, ami most vagyok.

Én meg értetlenül állok előtte. Ugyanannyit keresünk, jól élünk, de ez a bekattanása hónapok óta tart és nem tudok mit kezdeni vele, mert nem fogom eldobni magamtól álmai munkáját, mert neki "nem tetszik".

Akinél már volt ilyen: mi lett a vége? Belenyugodott?



2018. dec. 13. 22:24
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

:D

Tudtommal a henteshez vagy pékhez nem kell egyetem, de egyébként kutató vagyok.

Neki is van diplomája, rendszergazda egy multinál már több éve, én még pályakezdőnek számítok.

2018. dec. 13. 23:04
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Simán csak féltékeny rád, hogy te kezdő vagy és annyit keresel, mint ő. Ezért nem akarja azt sem, hogy elkezd a phd-t. Azért remélem, meggondolod magad ez ügyben. Egy férfi sem ér annyit, hogy feladd az álmaidat.
2018. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
És hogy dolgozz inkább bolti eladóként vagy gyári munkásként? Egy bántalmazó kapcsolat kezdete.
2018. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
89%
én nem értem ilyen suttyó embereknek hogy lehet barátnőjük...
2018. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ki hagyná h pasas mondja meg hogy mit dolgozhat,Pusztán féltékenységből kisebségi komplexus miatt akármi miatt,önnáló lény vagyok,és sosem voltam szolgalelkü,fiatalként se és most se.. Volt ilyen amugy nem is egy,de reptettem is őket..

58N

2018. dec. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

82% osra hallgas.. Igy kezdődik.. Most csak a hivatás.. Aztán a családod Barátaid stb lesznek teritéken... Tudom a munkámból kifolyolag a pszichológiáját ennek sajnos.

58N

2018. dec. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
89%

Most azt akarja, hogy cserélj munkahelyet, később azt, hogy maradj otthon, majd ő eltart. Tipikus esete a bántalmazó kapcsolat kezdetének.

Ha vele maradsz, úgyis addig fog nyaggatni, amíg nem csinálod azt, amit ő szeretne. Te meg majd szerelemből megteszed.

Én azért megkérdezném tőle, hogy mégis miért akar feletted uralkodni?

Ettől érzi magát tökösnek?

Szerintem addig szállj ki, amíg még nem függsz tőle és nincs gyerek.

2018. dec. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
96%

mindenképpen kezdd el a phd-t. mire befejezed - szerencsédre - ez a pasi már sehol sem lesz.


te meg összejössz egy hozzád illővel, akivel kölcsönösen felfelé húzzátok egymást.

2018. dec. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett,hogy húzna és motiválna ahelyett rosszul érzi magát,hogy többre fogod vinni mint ő a kis rendszergazda állásával.. Én gázszerel vagyok és büszke vagyok a páromra,hogy jogász hallgató,talpraesett ès nem rajtam fog èlősködni legalább,addig amíg el nem végzi pedig motiválnom kell,hogy abba ne hadja. A haveroknak legalább villoghatok,hogy milyen okos barátnőm van :D

24f

2018. dec. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
92%

A kérdező valószínűleg vegyész, bár maximum "fejlesztő" és nem kutató, mert utóbbihoz alapkövetelmény a doktori. Az hogy a PhD-ról le tudott beszélni az nem csak rajta múlott. Egyáltalán nem olyan szép és magasztos dolog mint ahogyan a legtöbb kívülálló elképzeli, én örültem is volna ha valaki engem lebeszél róla.

Azt viszont hogy a szeretett munkádról le akar beszélni nehéz másképp értelmezni mint hogy egy sëggfëj.

2018. dec. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!