Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan nálatok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan nálatok, hogy a másik fél nem szerette a munkátokat és azt kérte, hogy váltsatok?

Figyelt kérdés

Ebből van diplomám, a phd-t csak azért nem kezdtem el, mert már a mesterképzésnél is ki volt akadva.

Azóta elhelyezkedtem benne, imádom. Semmi illegális vagy erkölcstelen nincs benne, 8-17 óráig dolgozom, jól keresek, tényleg megtaláltam azt a munkát, ami a hobbim is lehetne.

Csak abban az esetben veszélyes, ha átrúgsz minden biztonsági előírást (ilyen meg nem szokott lenni).

De a barátomtól állandóan kapom az ívet, miszerint váltanom kell (nem munkahelyet, hanem munkatípust), mert úgyis elrontok előbb-utóbb valamit és megsérülök, úgyse tudok elhelyezkedni vele (de dolgozom már... ergo elhelyezkedtem, de ez számára nem számít, mert nem multi). Dolgoztam diákmunkásként irodai pozícióban, bolti eladóként, gyári munkásként is, legyek inkább az. Bármelyik, csak ne az, ami most vagyok.

Én meg értetlenül állok előtte. Ugyanannyit keresünk, jól élünk, de ez a bekattanása hónapok óta tart és nem tudok mit kezdeni vele, mert nem fogom eldobni magamtól álmai munkáját, mert neki "nem tetszik".

Akinél már volt ilyen: mi lett a vége? Belenyugodott?



2018. dec. 13. 22:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem a munkáddal van baja, hanem azzal, hogy már most kezdőkènt vagy olyan sikeres, mint ő több èves tapasztalattal. Mi lesz így kèsőbb? Mèg sikeresebb leszel. Hát hogy fog így uralkodni feletted?

Ezèrt nyekegett már a mesterkèpzèsèrt is, meg próbál lehúzni, hogy úgy is elszúrod, nem neked való.

Persze, legyèl csak eladó vagy gyári munkás töredèk fizetèssel, töredèk egzisztenciával, váltott műszakban. Na mèg mit nem. Ne hagyd magad! Csak le akar húzni, hogy feletted álljon. Bántalmazó kapcsolat előszobájának vagy, rombolja az önbecsülèsed, próbál visszatartani a fejlődèstől, sikerekről, durcázik, manipulál.

Olvass utána a bántalmazó kapcsolat jeleinek, minden bizonnyal több párhuzamot èszreveszel majd. Persze most mèg enyhèbb formában vannak ezek jelen, de csak idő kèrdèse. Èrdemes minèl hamarább felfigyelni ezekre a jelekre.

Kezd el nyugodtan a phd-t, magasról tojd le a nyavajgását, azon meg gondolkodj el, hogy ennek a kapcsolatnak mennyire van így èrtelme.

2018. dec. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

valaki, azt írja, hogy a phd "egyáltalán nem olyan szép és magasztos dolog".


nem is kell, hogy az legyen. a bsc meg az msc sem az.


a kérdezőt viszont érdekli a munkája, szeretett volna "továbbtanulni", a díszes párja meg nem engedte.

2018. dec. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én ha ilyennel előjönne a párom csak a képébe röhögnék. Semmi joga megmondani, hogy mit dolgozz, nekem is gyanús, hogy csak az zavarja, hogy te pályakezdőként ugyanott tartasz mint ő több év után. Az meg hogy menj inkább kasszásnak vagy gyárba dolgozni nevetséges. Nem az ott dolgozókat akarom degradálni ne értsetek félre, de az ember azért szerez diplomát, hogy ne ott kelljen dolgozni, mert sokszor elég embertelenek a körülmények. Az, hogy szereted amit csinálsz szerintem csodálatos dolog és ritka is, hogy valaki tényleg szereti amit csinál és nem csak muszájból teszi,az utóbbi nagyon rá is nyomja a vélyegét egy ember hangulatára. Lehet ezt is irigyli tőled a párod. Én ha a párom olyan helyzetben lenne mint te akkor örülnék neki, hogy szereti amit csinál és mindenben támogatnám. Szerintem beszélj vele, ha nem békél meg a dologgal el kell gondolkodni azon, hogy külön folytatjátok.
2018. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!